Zapisane w ciele – siedem odsłon istnienia – 18 – 20 października

Zapraszam do świętowania i odkrywania autentycznego siebie, poprzez taniec, spontaniczny ruch, improwizację, poszukiwanie nowych form wyrażania siebie, kontakt z drugim człowiekiem, zabawę, eksperymentowanie z ciałem, przestrzenią, rytmem i dźwiękiem. Do celebrowania swojej unikalności, autentyczności i harmonii poprzez różne formy pracy z ciałem i umysłem.

W naszym ciele zapisana jest cała nasza historia, wszystkie wydarzenia , emocje, relacje jak i wszystkie odpowiedzi, których tak uporczywie szukamy w świecie zewnętrznym. Odpowiedź jest w nas. Ciało jest świątynią ducha, który poprzez nie się przejawia, jest narzędziem magicznym, jest świadomością samą w sobie.Jeśli traktujemy je z szacunkiem i dajemy mu przestrzeń i uwagę żyjemy życiem świadomym, zdrowym i szczęśliwym.

W trakcie warsztatu damy przestrzeń całemu naszemu istnieniu – ciału, emocjom, umysłowi i duszy.

Podróż w głąb siebie w poszukiwaniu własnego Mitu Życiowego i Źródła osobistej Mocy poprzez siedem poziomów istnienia czyli siedem ośrodków energii zwanych czakrami.Zajmować się będziemy  własnym „Mitem życiowym” oraz Źródłem naszej osobistej Mocy, energią, która poprowadzi nas w kierunku pełnego i świadomego życia. Efektem tego warsztatu będzie odkrycie swoich możliwości, tak by stać się prawdziwym twórcą własnego życia.

Jeżeli chcesz wyjść poza “zaklęte kręgi” powracających problemów, odkryć swój prawdziwy potencjał i zacząć żyć pełnią swoich możliwości, ten warsztat jest dla Ciebie.

Zachęcam Was do doświadczenia przygody odkrywania potencjału swojego ciała i umysłu na nowo, do zaprzyjaźnienia się z nimi, umoszczenia, zakorzenienia i zadomowienia . Warsztat będzie okazją do zadbania o potrzeby ciała, lecz również do przyjrzenia się zapomnianym, zepchniętym na dno podświadomości rejonom, w których kryją się zarówno niesamowite skarby, jak i nasze nieuświadomione lęki, które z ukrycia mogą nami sterować.

Skoncentrujemy się na tym jak osiągać pełnię – odnaleźć te swoje części, które zagubiły się pośród życiowych doświadczeń i żyć w zgodzie z naturą, czerpać z niej moc i być świadomym, że jesteśmy jej częścią i podlegamy tym samym procesom co ona.

Spróbujemy dotrzeć do wewnętrznych obszarów, które gdzieś nam umknęły w ferworze życia codziennego, których często nie jesteśmy świadomi.Dowiemy się dlaczego pewne sytuacje w naszym życiu wciąż się powtarzają, co mówią do nas nasze emocje ,dlaczego nie doprowadzamy do końca pewnych spraw, co nas blokuje i dlaczego przed byciem w pełni sobą i cieszeniem się życiem w jego wszystkich barwach i odcieniach.

Czy droga, którą wybrałem w życiu jest zgodna z moim Sercem?

Czy jestem zadowolony z tego, kim Jestem?

Czy jestem zadowolony z tego jacy ludzie są wokół mnie?

Czy jestem zadowolony z tego, co robię?

Czy jestem zadowolony z tego w jakim kierunku zmierza moje życie ?

Czy czuję, że żyję pełnią życia ?

Jaki sens ma moje życie?

Jakie jest moje powołanie?

Gdzie znajduje się źródło mojej Mocy i jak pozostawać z nim w kontakcie w codziennym życiu?

Skąd się biorą się depresje, brak motywacji i podatność na stres?

W jaki sposób możemy korzystać z własnego potencjału?

Jak odnaleźć swoją drogę?

Jak rozpoznać to, co nas powstrzymuje lub ogranicza i jak sobie z tym radzić?

to tylko niektóre z pytań na które będziemy sobie odpowiadać podczas warsztatów

Wiedza , którą będziemy się z wami dzielić podczas warsztatów da wam perspektywę wglądu w wydarzenia z przeszłości i teraźniejszości, podniesie waszą świadomość dotyczącą wielu dziedzin waszego życia, roli odgrywanej w filmie zwanym życie, pozwoli na lepsze prowadzenie tego życiowego scenariusza w kierunku najwyższych intencji duszy.

Intencją warsztatu jest odkrycie swoich możliwości, tak by stać się prawdziwym twórcą własnego życia.

Jeżeli chcesz wyjść poza “zaklęte kręgi” powracających problemów, odkryć swój prawdziwy potencjał i zacząć żyć pełnią swoich możliwości, ten warsztat jest dla Ciebie. Już czas aby przypomnieć sobie Kim Jesteś.

– spojrzenie na całą swoją historię życiową z nowej perspektywy

– odkrycie i zrozumienie powtarzalnych wzorców

– możliwość wyjścia poza automatyczne, nawykowe sposoby reagowania

– możliwość dokonania realnej zmiany scenariusza swojego życia

– odkrycie ścieżki kariery zgodnej ze ścieżką serca

W programie warsztatu :

– taniec, ruch , improwizacja

– integralna praca ze świadomością

–techniki mindfulnes – midfulness w życiu codziennym –

– ciało jako instrument – praca z głosem i energią

– ciało , emocje , uczucia

– praca z ciałem – świadomość i mądrość ciała

– wprowadzenie do medytacji – także różne rodzaje medytacji aktywnych ( między innymi dynamiczna Osho, Sacred Earth i inne )

– odkrywania wewnętrznej wolności, radości i kreatywności

– transformacja starych wzorców – praca z przekonaniami

– praca z głosem i dźwiękiem – odkrywanie uzdrawiającej mocy głosu

– techniki relaksacji– integracja oddechem – praca z oddechem – świadome oddychanie – uwalnianie napięć fizycznych, umysłowych i emocjonalnych poprzez oddech

– ceremonia szałasu potu

– ceremonia kakao

– ceremonia dźwięku

prowadzenie warsztatu:

Agnieszka Sypek Piniak i Marcin Piniak

Agnieszka Sypek Piniak – psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, nauczycielka rozwoju osobistego i duchowego, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka . Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą. W swojej pracy łączy wiele metod pracy z ciałem i umysłem, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej, medytację, szamanizm oraz wiele innych narzędzi i technik transformacji i budzenia ludzkiego potencjału. Studiuje święte tradycje ludzkości, koncentrując się przede wszystkim na szamańskich tradycjach rdzennych kultur Ameryk oraz Syberii. Przez wiele lat uczyła się i praktykowała z doświadczonymi uzdrowicielami, szamanami, głównie z Ameryki Południowej, Środkowej i Północnej. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomościNa przestrzeni prawie 30 lat moich własnych poszukiwań i doświadczeń oraz ponad 20 latach pracy z ludźmi stworzyłam swoją autorską metodę, którą nazwałam Misterium Ciała i Ducha.Dzielę się nią z ludźmi pomagając im odkrywać ich własny potencjał, zachęcam aby zaczęli żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, cieszyć się życiem we wszystkich jego przejawach, czerpać moc z natury i żyć pełnią życia. Moja praca opiera się głównie na intuicji i podążaniu za procesem.

Czerpię inspirację zarówno z klasycznych nurtów, jak i szamańskiego sposobu postrzegania człowieka. Cenię mądrość rdzennych kultur, szczególnie etnicznych plemion Ameryki Południowej i Północnej, które często odwiedzam. Na moją pracę ma także ogromny wpływ ponad dwadzieścia lat praktyki medytacji, głównie w tradycji buddyjskiej, w szczególności Dzogczen.

Marcin Piniak : Zawodowo zajmuje się szeroko pojętym zdrowym i świadomym żywieniem, jako wegański i wegetariański kucharz gotuje na warsztatach rozwojowych, prowadzi warsztaty gotowania i wykłady z praktycznych elementów Tradycyjnej Dietetyki Medycyny Chińskiej, którą zgłębia od wielu lat. Studiował dziennikarstwo i fascynuje go aspekt komunikacji, a szczególnie tej jaką nawiązujemy sami z sobą przekierowując uwagę z zewnętrznego świata ku naszej autentycznej naturze pełnej miłości i współczucia. Od ponad dwudziestu lat praktykuje nauki buddyjskie i medytację. Podąża za naukami Dzogczen przekazanymi przez Czogjala Namkhai Norbu Rinpoche, który jest dla niego wielką inspiracją. Obecnie jest w treningu Mindfulness, który jako praktyka uważności i przytomności wnosi do naszego życia moc żywej obecności i świadomej przestrzeni. Pisze, fotografuje i nagrywa felietony video tworząc opowieści o zdrowej kuchni i świadomym życiu. Opublikował alegoryczną powieść „17” o cieniach zachodniej cywilizacji i procesie transformacji.

ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń

zapisy : sypekwarsztaty@gmail.com

Na warsztatach gotować  nam będzie  ,Wegekuchnia.com – pyszne jedzonko rezonujące z tematem dnia, który będzie ściśle powiązanym z procesem naszego warsztatu

Dowiecie się także wielu ciekawych, praktycznych rzeczy  na temat roli energii i świadomości w procesie przygotowywania posiłków

więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/wegekuchniacom/ 

Warsztaty rozpoczynają się 18. 10  o godzinie 18.00 i kończą 20.10 około 16.00

Inwestycja:  

1050 zł

950 zł dla osób , które  pracują ze mną regularnie w grupie treningowej

Cena zawiera koszty : noclegu w pokojach 3 i 4 osobowych, wyżywienia – 3 wegetariańskie posiłki dziennie , warsztatów ,  ceremonii szałasu potu, kakao . 

Miejsce na warsztacie zapewnia wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 350 zł i przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres: sypekwarsztaty@gmail.com

zapisy i kontakt: sypekawarsztaty@gmail.com

konto: Agnieszka Sypek Piniak

67 1050 1461 1000 0090 7477 6296

w tytule wpłaty proszę wpisać “ Zapisane w ciele „

Miejsce warsztatu : Czarna koło Mińska Mazowieckiego – piękny  ośrodek „Gniazdo Białego Orła „

%d blogerów lubi to: