O MNIE

Agnieszka Sypek Piniak – psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, konsultatntka Recall Healing / Totalna Biologia, terapeutka Ustawień Systemowych, osoba towarzysząca i wspierająca ludzi w ich drodze rozwoju osobistego i duchowego, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka . Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą.

W swojej pracy łączy wiele metod pracy z ciałem i umysłem, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej, medytację, szamanizm oraz wiele innych narzędzi i technik transformacji i budzenia ludzkiego potencjału. Studiuje święte tradycje ludzkości, koncentrując się przede wszystkim na szamańskich tradycjach rdzennych kultur Ameryk oraz Syberii. Przez wiele lat uczyła się i praktykowała z doświadczonymi uzdrowicielami, szamanami, głównie z Ameryki Południowej, Środkowej i Północnej. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomości.Na przestrzeni 30 lat moich własnych poszukiwań i doświadczeń oraz 26 lat pracy z ludźmi stworzyłam swoją autorską metodę, którą nazwałam Misterium Ciała i Ducha.

Dzielę się nią z ludźmi pomagając im odkrywać ich własny potencjał, zachęcam, aby zaczęli żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, cieszyć się życiem we wszystkich jego przejawach, czerpać moc z natury i żyć pełnią życia. Moja praca opiera się głównie na intuicji i podążaniu za procesem. Czerpię inspirację zarówno z klasycznych nurtów, jak i szamańskiego sposobu postrzegania człowieka. Cenię mądrość rdzennych kultur, szczególnie etnicznych plemion Ameryki Południowej i Północnej, które często odwiedzam. Na moją pracę ma także ogromny wpływ 30 lat praktyki medytacji, głównie w tradycji buddyjskiej, w szczególności Dzogczen.

Nasz najgłębszy strach nie wypływa z faktu, że jesteśmy ograniczeni, ale z tego, że nosimy w sobie olbrzymią moc. Tym, czego obawiamy się najbardziej, nie jest nasz wewnętrzny mrok, lecz nasze wewnętrzne światło. Zostaliśmy zrodzeni, aby objawiać sobą wspaniałość Stwórcy. Pozwalając promieniować naszemu wewnętrznemu światłu, równocześnie dajemy naszym bliźnim podświadomie pozwolenie, aby czynili to samo.

Moja praca jest rodzajem subtelnego tańca z bogactwem jaki każda żywa istota nosi w sobie. W ciągu kilkunastu lat pracy z ludźmi wykształciłam autorską metodę pracy z człowiekiem, w której łączę bogate doświadczenie psychologiczne, pracę z ciałem i dźwiękiem oraz inne formy ekspresji twórczej. Moja praca opiera się głównie na intuicji. Najważniejszy jest czysty fakt obecności w żywym procesie życia.

Czerpię inspirację zarówno z klasycznych nurtów, jak i szamańskiego sposobu postrzegania człowieka. Cenię mądrość rdzennych kultur, szczególnie etnicznych plemion Ameryki Południowej i Północnej, które często odwiedzam. Na moją pracę ma także ogromny wpływ ponad dwadzieścia lat praktyki medytacji, głównie w tradycji buddyjskiej, w szczególności Dzogczen. Moją misją jest inspirować ludzi do życia w zgodzie ze sobą oraz do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Jestem naturoterapeutką oraz dieto terapeutką, zaangażowaną propagatorką wegetarianizmu i weganizmu oraz teorii Pięciu Przemian.

Od 1997 roku prowadzę warsztaty i sesje indywidualne z zakresu terapii ekspresyjnych dla dorosłych i młodzieży, a także szkolenia i zajęcia integracyjno – terapeutyczne dla pracowników firm i instytucji publicznych w Polsce i zagranicą.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s