Uwolnij swój głos i poczuj jego moc – warsztaty pracy z ciałem , głosem i umysłem 15-17.11 2019

Dźwięk jest źródłem całej przejawionej manifestacji. Nasz głos jest naszą energią, a muzyka i pieśń od początków ludzkości stanowiła zapis duchowego wymiaru istnienia. Nasza muzyczna podróż jest wyprawą w te właśnie rejony pełne przestrzeni i bogactwa. Twórczość to nasz święty skarb jako rodziny ludzkiej, dzieląc się jej harmonią i synergią odkrywamy piękno w tej najbardziej pierwotnej formie. Muzyka przekracza wymiary czasu i przestrzeni docierając głęboko do poziomów radości i celebracji Misterium Życia jako naszego wspólnego tańca. Na moich warsztatach staram się otworzyć tą właśnie wspólną nam wszystkim przestrzeń inspiracji.

Dźwięk to ruch, oddech i wibracja. Towarzyszy nam on od przyjścia na świat, a nawet wcześniej. Jest w nas i wokół nas. Każdemu dźwiękowi przypisany jest określony kolor oraz centra energetyczne w naszym ciele. Głos jest odbiciem tego, co robimy, co myślimy, co czujemy. Wyraża nasze relacje z samym sobą i z otoczeniem. Uwolniony głos może być źródłem mocy oraz skrywanej dotąd wiedzy o nas samych. Jednym z podstawowych celów pracy z głosem jest uwalnianie i wyrażanie uczuć, poznawanie siebie i swojej siły. Głos jest także źródłem ogromnej witalnej energii. Możemy go używać do zasilania i oczyszczania swojego ciała fizycznego i emocjonalnego. Głos jest także wspaniałym narzędziem rozwoju osobistego i duchowego.

Cała moja praca jest związana bezpośrednio z dźwiękiem, muzyką, tańcem i ruchem gdyż właśnie to jest najbardziej naturalnym przejawem radości istnienia. Ta radość jest z nami zawsze wystarczy, że pozwolimy się jej wyrazić i zamanifestować. Zapraszamy serdecznie do wspólnej przestrzeni gdzie muzyka niesie pokój i radość.

Warsztaty będą inspiracją do badania i poszukiwania swoich ukrytych możliwości głosowych, swojej własnej relacji z dźwiękiem, pomoże odbudować wiarę w siebie. Doświadczymy jak ważna jest tolerancja i akceptacja siebie, poczujemy i zobaczymy, że błędy które popełniamy są naszymi najlepszymi nauczycielami. Warsztaty będą zachętą do korzystania z potęgi swojej intuicji i wyobraźni.

w programie warsztatu:

– praca z ciałem i emocjami

– praca z głosem – głos jako narzędzie uzdrawiania, energetyzowania, wyrażanie siebie

– praca z umysłem

– techniki mindfulness

– spontaniczny taniec i  ruch

– elementy dramy i inne formy ekspresji twórczej – ustawienia archetypowe

– odkrywania wewnętrznej wolności, radości i kreatywności

– rozpoznawanie podświadomych programów i przekonań na temat swojego głosu i ciała i ich transformacja

– techniki relaksacyjne

– nauka pieśni rdzennych tradycji świata ( dla chętnych)

    ceremonia Kakao

    ceremonia dźwięku

    ceremonia szałasu potu

Prowadzenie warsztatu Agnieszka Sypek Piniak i Marcin Piniak

Agnieszka Sypek Piniak – psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, nauczycielka rozwoju osobistego i duchowego, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka . Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą. W swojej pracy łączy wiele metod pracy z ciałem i umysłem, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej, medytację, szamanizm oraz wiele innych narzędzi i technik transformacji i budzenia ludzkiego potencjału. Studiuje święte tradycje ludzkości, koncentrując się przede wszystkim na szamańskich tradycjach rdzennych kultur Ameryk oraz Syberii. Przez wiele lat uczyła się i praktykowała z doświadczonymi uzdrowicielami, szamanami, głównie z Ameryki Południowej, Środkowej i Północnej. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomościNa przestrzeni prawie 30 lat moich własnych poszukiwań i doświadczeń oraz ponad 20 latach pracy z ludźmi stworzyłam swoją autorską metodę, którą nazwałam Misterium Ciała i Ducha.Dzielę się nią z ludźmi pomagając im odkrywać ich własny potencjał, zachęcam aby zaczęli żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, cieszyć się życiem we wszystkich jego przejawach, czerpać moc z natury i żyć pełnią życia. Moja praca opiera się głównie na intuicji i podążaniu za procesem.

Czerpię inspirację zarówno z klasycznych nurtów, jak i szamańskiego sposobu postrzegania człowieka. Cenię mądrość rdzennych kultur, szczególnie etnicznych plemion Ameryki Południowej i Północnej, które często odwiedzam. Na moją pracę ma także ogromny wpływ ponad dwadzieścia lat praktyki medytacji, głównie w tradycji buddyjskiej, w szczególności Dzogczen.

Marcin Piniak : Zawodowo zajmuje się szeroko pojętym zdrowym i świadomym żywieniem, jako wegański i wegetariański kucharz gotuje na warsztatach rozwojowych, prowadzi warsztaty gotowania i wykłady z praktycznych elementów Tradycyjnej Dietetyki Medycyny Chińskiej, którą zgłębia od wielu lat. Studiował dziennikarstwo i fascynuje go aspekt komunikacji, a szczególnie tej jaką nawiązujemy sami z sobą przekierowując uwagę z zewnętrznego świata ku naszej autentycznej naturze pełnej miłości i współczucia. Od ponad dwudziestu lat praktykuje nauki buddyjskie i medytację. Podąża za naukami Dzogczen przekazanymi przez Czogjala Namkhai Norbu Rinpoche, który jest dla niego wielką inspiracją. Obecnie jest w treningu Mindfulness, który jako praktyka uważności i przytomności wnosi do naszego życia moc żywej obecności i świadomej przestrzeni. Pisze, fotografuje i nagrywa felietony video tworząc opowieści o zdrowej kuchni i świadomym życiu. Opublikował alegoryczną powieść „17” o cieniach zachodniej cywilizacji i procesie transformacji.

ilość miejsc ograniczona decyduje

Gościem specjalny warsztatu będzie Mateusz Bazgier – wspaniały  muzyk i astrolog , zatem będziemy też zgłębiać astrologię 🙂 i współtworzyć wyjatkową przestrzeń muzyki i dźwięku

Mateusz o sobie : Astrologia jest dla mnie narzędziem wglądu w dynamikę swojej duszy, dostarcza zrozumienia w jakim momencie cyklu swojej osobistej ewolucji jesteśmy i wskazuje kierunek nawigacji w morzu doświadczeń życiowych. Jest językiem opisującym to, jak najwyższe energie wprawiające w ruch wszechświat i będące daleka poza naszym pojmowaniem przejawiają się naszym codziennym życiu, w naszych relacjach, w pracy czy ścieżce rozwoju. Urodziłem się w rodzinie astrologów, zarówno moja mama jak i ojczym  zajmowali się astrologią na “pełen etat”, więc nasiąkałem tą atmosferą odkąd pamiętam. Sam zacząłem studiować astrologię w wieku 22 lat. Jestem również multiinstrumentalistą, moja muzyka jest mocno osadzona w soundhealingu, który z dużym powodzeniem włączam w praktykę indywidualnych sesji oraz wasztatów. Od 4 lat mieszkam w Nowym Jorku, gdzie uczę się pod okiem nauczycieli z różnych rdzennych tradycji obydwu Ameryk i reszty globu. link do strony :https://thecosmoswithinus.com/

data : 15-17 listopada 2019

miejsce warsztatu : Czarna koło Mińska Mazowieckiego

inwestycja : 950 zł

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

Miejsce na warsztatach zapewnia wpłata  zadatku w wysokości 350 zł i przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres : sypekwarsztaty@gmail.com

konto: Agnieszka Sypek Piniak

%d blogerów lubi to: