MAJÓWKA 2019 – MAJÓWKA – ROZWÓJ OSOBISTY, JOGA, MINDFULNESS, TANIEC

UMYSŁ ODDECH DŹWIĘK RELAKS MEDYTACJA NATURA WIOSENNY DETOX CIAŁA I UMYSŁU

Życie jest wielowymiarowe. Istniejemy na wielu poziomach i moje warsztaty służą odkrywaniu naszego wewnętrznego bogactwa i głębi doświadczenia czystej i niezafałszowanej świadomości procesu życia. Na poziomie ciała i świadomości poprzez zmysły w naturalnej symbiozie z tym co jest pozwolimy sobie na odkrywanie nas samych. Poprzez kontakt zmysłów z przejawieniem żywego pola i procesu życia poprzez ruch i kontemplację pozwalamy rzeczywistości być jaką jest. Dajemy sobie przestrzeń na bycie tym kim jesteśmy. To naturalna mądrość i moc. Ilość metod i wiedzy z jakiej możemy korzystać w tej podróży jest nieograniczona, jednak metoda nie może nas ograniczać. Nasze autentyczne istnienie przekracza każde ograniczenie i właśnie na tym poziomie staram się pracować podczas warsztatów. Moja praca jest rodzajem subtelnego tańca z bogactwem jaki każda żywa istota nosi w sobie. Żadna definicja nie potrafi wyczerpać własnej treści, podobnie w mojej pracy używam wielu metod jednak najważniejszą z nich jest czysty fakt obecności w żywym procesie życia. Zapraszam serdecznie na warsztaty Agnieszka Sypek Piniak

w programie warsztatu:

– spontaniczny ruch, taniec
– praca z ciałem i emocjam

– detox ciała, umysłu i emocji – specjalnie dobrana wiosenna oczyszczająca dieta przygotowana
przez wegekuchnia.com
-praktyka uważności – mindfulness
– praca z głosem / wspólne muzykowanie
– nauka pieśni różnych tradycji świata ( opcjonalnie dla chętnych )
– ustawienia archetypowe
– medytacja – także różne rodzaje medytacji aktywnych
– drama i inne formy ekspresji twórczej
– odkrywania wewnętrznej wolności, radości i kreatywności
– rozpoznawanie podświadomych programów i przekonań i ich transformacja – praca z umysłem
– koło życia – kierunki – żywioły
– głęboki relaks , wizualizacja
– integracja oddechem – uwalnianie napięć fizycznych, umysłowych i emocjonalnych poprzez oddech
– ceremonia kakao
– ceremonie dźwięku

oraz wycieczki w naturę

Warsztaty prowadzi :
Agnieszka Sypek Piniak – psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, nauczycielka rozwoju osobistego i duchowego, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka . Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą. W swojej pracy łączy wiele metod pracy z ciałem i umysłem, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej, medytację, szamanizm oraz wiele innych narzędzi i technik transformacji i budzenia ludzkiego potencjału. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych.

Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomości.

Na przestrzeni ponad 30 lat moich własnych poszukiwań i doświadczeń oraz kilkunastu lat pracy z ludźmi stworzyłam swoją autorską metodę, którą nazwałam Misterium Ciała i Ducha.Dzielę się nią z ludźmi pomagając im odkrywać ich własny potencjał, zachęcam aby zaczęli żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, cieszyć się życiem we wszystkich jego przejawach, czerpać moc z natury i żyć pełnią życia. Moja praca opiera się głównie na intuicji i podążaniu za procesem. Czerpię inspirację zarówno z klasycznych nurtów, jak i szamańskiego sposobu postrzegania człowieka. Cenię mądrość rdzennych kultur, szczególnie etnicznych plemion Ameryki Południowej i Północnej, które często odwiedzam. Na moją pracę ma także ogromny wpływ ponad dwadzieścia lat praktyki medytacji, głównie w tradycji buddyjskiej, w szczególności Dzogczen
więcej info :http://agnieszkasypek.pl/

Jogę poprowadzi : Magdalena Rzepka
JOGĘ praktykuję od 15 lat jest to prawdziwa przygoda i pasja. Na przełomie tych lat poznałam różne ścieżki jogi, gdzie najwięcej czasu jestem z metodą B.K.S. Iyengar. Uczestniczę w warsztatach jogi i medytacji u cudownych nauczycieli. Joga otworzyła mnie na własny rozwój, na pokonywanie własnych ograniczeń, na nowe smaki życia. Uruchomiła świadomość ciała i oddechu. Jest obecna w moim życiu każdego dnia. Jogę łączę z różnymi warsztatami rozwojowymi, z różnymi formami pracy z ciałem, energią, dźwiękiem co pozwala wzrastać mojej praktyce i mnie samej.

Prowadzę zajęcia jogi, medytacji dynamicznych i relaksacji, miałam także przyjemność prowadzić kilka razy jogę na warsztatach u Agnieszki Sypek Piniak, a w wakacyjnym czasie w pięknych okolicznościach przyrody prowadzę joge na deskch – SUP Yogę. Prowadząc jogę staram się płynąć za aktualną potrzebą uczestników, za tym co w danym momencie nasze ciało, oddech i umysł potrzebuje.

Praktykę uważności mindfullness oraz świadomą pracę z umysłem poprowadzi Marcin Piniak

Zawodowo zajmuje się szeroko pojętym zdrowym i świadomym żywieniem, jako wegański i wegetariański kucharz gotuje na warsztatach rozwojowych, prowadzi warsztaty gotowania i wykłady z praktycznych elementów Tradycyjnej Dietetyki Medycyny Chińskiej, którą zgłębia od wielu lat. Studiował dziennikarstwo i fascynuje go aspekt komunikacji, a szczególnie tej jaką nawiązujemy sami z sobą przekierowując uwagę z zewnętrznego świata ku naszej autentycznej naturze pełnej miłości i współczucia. Od ponad dwudziestu lat praktykuje nauki buddyjskie i medytację. Podąża za naukami Dzogczen przekazanymi przez Czogjala Namkhai Norbu Rinpoche, który jest dla niego wielką inspiracją. Obecnie jest w treningu Mindfulness, który jako praktyka uważności i przytomności wnosi do naszego życia moc żywej obecności i świadomej przestrzeni. Pisze, fotografuje i nagrywa felietony video tworząc opowieści o zdrowej kuchni i świadomym życiu. Opublikował alegoryczną powieść „17” o cieniach zachodniej cywilizacji i procesie transformacji.

Bez wątpienia to co jemy wpływa na nasze ciało, umysł wpływa na ciało, ciało wpływa na stan umysłu, konkluzja: warto karmić się odpowiednim „pokarmem” więc na warsztatach gotować nam będzie i dzielić swoją wiedzą wegekuchnia.com bezkonkurencyjni kucharze pod słońcem czyli Marcin Piniak i Krzysztof Olejnik

Marcin Piniak : wegański i wegetariański kucharz z profesjonalnym doświadczeniem zdobytym w wegetariańskich i wegańskich restauracjach zarówno w Polsce i za granicą.
Marcin o sobie” Gotowanie to moja pasja i ciągła nauka. Wege kuchnia to radość, magia i przygoda. To przestrzeń dla swobodnego tworzenia i odnajdywanie własnych pomysłów i inspiracji. Dla mnie kuchnia to świadomość i obecność w tym co jemy, jak jemy i z jakim skutkiem.” Tworzy w stylu „fusion”, a swoją wiedzę opiera na bardzo spójnym i holistycznym zakresie wiedzy dietetyki tradycyjnej medycyny chińskiej – to świadomy sposób przyrządzania i komponowania jedzenia oparty na harmonijnej wiedzy z zakresu żywienia i traktowania pokarmu jako lekarstwa.

Krzysztof Olejnik : wegetariański kucharz, od lat pracujący w wegetariańskich i wegańskich restauracjach w Warszawie. „Gotowanie traktuję jak dyrygowanie liczną orkiestrą złożoną z kolorów zapachów i smaku i wciąż na nowo komponowaniem utworów z nut dostarczanych przez matkę ziemię. Gotowanie to wspaniała medytacja zmuszająca do ćwiczenia uważności, praktykowane z czystą dobrą intencją przynosi efekty w postaci zdrowego harmonijnie rozwijającego się ciała i czystego wrażliwego na otaczający świat umysłu. Jest też nieustannym poszukiwaniem nowych smaków, szukaniem inspiracji wewnątrz i na zewnątrz własnej głowy. Gotowanie to proces wymagajacy wiedzy i kontroli na każdym jego etapie, jest zabawą z kubkami smakowymi ale też poważną życiową deklaracją bo jesteśmy tym co jemy.”

Więcej informacji o wegekuchni na stronie :

https://wegekuchnia.com

ILOŚĆ MIEJSC NA WARSZTATY JEST OGRANICZONA , DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

zgłoszenia i informacje : sypekwarsztaty@gmail.com

inwestycja :
pokój 6 osobowy – 1550 zł od osoby
pokój 4 osobowy – 1570 zł od osoby
pokój 3 osobowy – 1590 zł od osoby
pokój 3 osobowy z łazienką ( jest tylko jeden ) – 1660 zł od osoby
pokój 2 osobowy ( dla pary ) lub jednoosobowy – jest jedno duże łoże małżeńskie – ( tylko jeden pokój ) – 1720 zł od osoby

cena zawiera : warsztaty , wyżywienie, noclegi , ceremonie , drewno

miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata zaliczki w wysokości 500 zł .

konto:
Agnieszka Sypek – Piniak

30 1140 2004 0000 3802 7665 5168

Tytuł wpłaty – Majówka 2019

Po dokonaniu wpłaty bardzo proszę o przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres sypekwarsztaty@gmail.com

kiedy : 30.04 – 5.05 2019
zaczynamy 30.04 popołudniu – przyjazd uczestników od 17.00
i kończymy 5.05 około 12.00- 13.00

Warsztaty odbędą się w przepięknym miejscu w Beskidzie Małym w ośrodku Mandala.Ośrodek – MANDALA, położony jest we wsi Targoszów, blisko lasu w otoczeniu pól i łąk, z przepięknym widokiem na szczyty Beskidów, w tym na Babią Górę i Pilsko.

Czekają na Was przytulne pokoje gościnne z balkonami, duża sala 110 m2 z widokiem na rozległą górską panoramę. Sala ma drewnianą, podgrzewaną podłogę, dwa kominki i przylegający do niej duży drewniany taras 100 m2.

%d blogerów lubi to: