MOC MIŁOŚCI – CEREMONIA KWIATÓW I UZDRAWIANIA DŹWIĘKIEM 17 LUTY 2019

Munay-Ki jest Mocą Miłości. Dla Inków z Andów Munay-Ki jest jedną z trzech podstawowych sił wszechświata. Przejawia się jako uniwersalna Miłość i nasz związek z tą siłą. Wejście w kontakt z duchem tej Miłości daje nam możliwość urzeczywistnienia naszych marzeń w świecie.

Każdy z nas ma marzenie o miłości, którą budzimy w tym życiu, marzenie o zamanifestowaniu najczystszej istoty naszego serca w świecie i życiu. Najstarsze tradycje opierają swoją wiedzę na podstawie przesłania symboli. W uniwersalnej duchowej wiedzy – tradycji ludzkości symbole komunikują się z nami na płaszczyźnie bezpośredniego zrozumienia i intuicji przekraczają dyskursywny intelekt, by dotrzeć bezpośrednio do naszego serca – centrum świadomości. Mając wspólne duchowe źródło łączą nas z naszym pierwotnym pochodzeniem z esencją ludzkiej natury, którą reprezentują cztery kierunki i centrum – ziemię – miejsce naszego życia.

Ceremonia kwiatów to ceremonia tradycji starożytnych Inków , która łączy nas z naturą i sacrum – duchowym centrum. To ceremonia kwitnienia, odrodzenia, więzi z naszym wewnętrznym światem.To ceremonia świętowania Miłości w każdym przejawie życia.

Czerwone kwiaty np.płatki róż – czerwony kolor budzi moc miłości w naszym życiu, białe kwiaty – biały kolor – kolor przebaczenia i uzdrowienia, żółte kwiaty – żółty kolor otwiera nasz umysł i łączy go z naszymi uczuciami i naszym ciałem, otwiera nas na naszą moc, fiolet (amarant) łączy nas z naszym przeznaczeniem, naszą medycyną, uzdrawia świat emocji i uczuć, łączy nas z przepływem życia.

Nieodłączną częścią ceremonii jest muzyka, uzdrawiająca wibracja pieśni i dźwięków. Dźwięk jest drogą do uzdrowienia i transformacji, do otwarcia nas na wyższe oktawy naszej istoty.

Prowadzenie ceremonii: Agnieszka Sypek Piniak

Jak się przygotować:

– wskazane jest ubranie ceremonialne w jasnych barwach ,wygodne )

– mieć otwarte serce i umysł

– przez pewien czas będziesz siedzieć a potem będzie można się położyć, zatem zabierz ze sobą jakoś poduszkę, kocyk, żeby było ci wygodnie i ciepło.

– aby w pełni skorzystać z ceremonii dobrze jest w dzień ceremonii jeść lekko i pić sporo wody. Absolutnie wyklucza się spożycie alkoholu oraz innych środków zmieniających świadomość co najmniej na 36 godzin przed ceremonią.

– bardzo proszę o przyniesienie kwiatów w czterech kolorach – czerwonym , żółtym , białym i fioletowym/ amarantowym/ ewentualnie różowym.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

zgłoszenia : sypekwarsztaty@gmail.com

kiedy: 17 luty 2019

gdzie: Otwock , dokładny adres zostanie podany po uprzednim zgłoszeniu mailowym na adres : sypekwarsztaty@gmail.com

o której: 18.00 – 21.00

donacja : 120 zł

%d blogerów lubi to: