DZIKOŚĆ SERCA – ROZWOJOWO – ROZRYWKOWY SYLWESTER W BESKIDZIE MAŁYM

PRACA Z CIAŁEM, TANIEC, JOGA, DRAMA, ARTETERAPIA, MEDYTACJA, PRACA Z ODDECHEM, MUZYKA, RELAKS , RADOŚĆ, OBECNOŚĆ I ŚWIADOMOŚĆ

Przestrzeń serca – ponadczasowy wymiar świadomości, w którym wszystko jest możliwe, tu i teraz. Tak przeogromna jak przestrzeń wokół nas jest maleńka przestrzeń w twoim sercu; odnajdziesz w niej niebo i ziemię, ogień i powietrze, słońce i księżyc, błyskawice i konstelacje gwiazd, cokolwiek należy do ciebie tu na dole, i to, co nie należy, wszystko to zgromadzone zostało w tej maleńkiej przestrzeni twojego serca.

Upaniszady

Życie jest wielowymiarowe. Istniejemy na wielu poziomach i moje warsztaty służą odkrywaniu naszego wewnętrznego bogactwa i głębi doświadczenia czystej i niezafałszowanej świadomości procesu życia. Na poziomie ciała i świadomości poprzez zmysły w naturalnej symbiozie z tym co jest pozwolimy sobie na odkrywanie nas samych. Poprzez kontakt zmysłów z przejawieniem żywego pola i procesu życia poprzez ruch i kontemplację pozwalamy rzeczywistości być jaką jest. Dajemy sobie przestrzeń na bycie tym kim jesteśmy. To naturalna mądrość i moc. Ilość metod i wiedzy z jakiej możemy korzystać w tej podróży jest nieograniczona, jednak metoda nie może nas ograniczać. Nasze autentyczne istnienie przekracza każde ograniczenie i właśnie na tym poziomie staram się pracować podczas warsztatów. Moja praca jest rodzajem subtelnego tańca z bogactwem jaki każda żywa istota nosi w sobie. Żadna definicja nie potrafi wyczerpać własnej treści, podobnie w mojej pracy używam wielu metod jednak najważniejszą z nich jest czysty fakt obecności w żywym procesie życia.

Droga każdego człowieka zapisana jest w jego sercu.

mądrość plemienia Czejenów

BĘDZIE TO CZAS CELEBRACJI ŻYCIA
PIELĘGNOWANIA PIERWOTNYCH FUNDAMENTÓW ISTNIENIA
ROZPALANIA SWOJEGO WEWNĘTRZNEGO OGNIA
CZAS TRANSFORMACJI
CZAS DLA CIAŁA, SERCA , UMYSŁU I DUCHA
WSZYSTKO JEST MOŻLIWE!!!
TWÓRZ SWOJE ŻYCIE, BAW SIĘ, ŻYJ PEŁNIĄ ŻYCIA !!!
ODKRYJ MAGIĘ ŻYCIA !!! ODKRYJ SWOJĄ MOC !!!

Zapraszam Was w fascynującą podróż w głąb Siebie, do swojego serca, duszy, do esencji istnienia. Z podroży tej powrócicie zupełnie odmienieni, wzmocnieni, pełni energii i pasji, gotowi do wprowadzania koniecznych zmian w życiu i realizacji najśmielszych marzeń.

Nasze warsztaty otwarte są również dla dzieci, dziadków, babć – jednym słowem dla rodzin. Dzięki technikom pracy z ciałem, zajęć muzycznych i artystycznych oraz głębokich procesów terapeutycznych możemy uzdrawiać i transformować swoje relacje oraz wzbogacać życie rodzinne. Siła energii rodowej ma w sobie ogromny potencjał uzdrawiania zaburzonych obszarów życia rodzinnego. Więzi z naszymi przodkami to ukryte źródło naszej życiowej energii dlatego praca na tym poziomie jest bardzo efektywna i szybko wpływa na pozytywne zmiany w naszym życiu. Wspólny udział w Kręgu gdzie uczymy się wzajemnego poszanowania i umiejętności słuchania oraz komunikacji, czy poznawanie się w kontekście zajęć takich jak malowanie, zajęcia teatralne, taniec i wspólne muzykowanie tworzą niezwykłą możliwość odkrywania siebie nawzajem w nowy i świeży sposób.

Odkrywać będziemy :
Co wymaga transformacji w moim życiu, co mi już nie służy, jakiego życia pragnę, na czym mi zależy, gdzie koncentruje się moja energia, kim jestem, po co tu jestem, co rozpala moje serce, co sprawia, że chcę żyć, jakim życiem chcę żyć, co daje mi spełnienie i wyrażenie mojego pełnego potencjału, co mnie przed tym powstrzymuje….

Otworzymy się na wielowymiarowość życia, na wrażliwość i intuicję, mądrość, radość, pasję, autentyczność, na wszystko co sprawia , że jesteśmy ludźmi w pełnym przepływie życia. Wrócimy do zapomnianych marzeń, pragnień i potrzeb, za którymi wciąż tęskni nasze serce, nasza dusza , do tego co nadaję sens naszemu życiu. Pozwolimy odejść staremu, pożegnamy z miłością to, co już nie nie jest juz nam potrzebne, co już nam nie służy. Otworzymy się na Nowe Życie, w pełnej zgodzie ze sobą.

Odkrywać będziemy, co nam już nie służy, z czym się ostatecznie rozstajemy, co zakańczamy w wymiarze fizycznym, psychicznym i emocjonalnym. Określimy swoje pragnienia, odnajdziemy siłę i energię potrzebną do spełnienia zamierzonych celów.

podczas warsztatu w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze doświadczysz:

spontanicznego tańca, ruchu, medytacji , śpiewu i zabawy.
rozluźnienia ciała , także pozbywania się napięcia i stresu.
wielowymiarowości swojego istnienia, otworzysz się na nowe wymiary siebie i odczuwania siebie, innych, świata wokół, natury i przyrody
określenia i wzmocnienia swoich intencji oraz odnalezienia siły i swej energii potrzebnej do ich zrealizowania
wspaniałej zabawy sylwestrowej w fantastycznym towarzystwie i cudownym miejscu 🙂

w programie warsztatu:

taniec, ruch spontaniczny
joga
praca z ciałem i emocjami
praktyka uważności
medytacja – także różne rodzaje medytacji aktywnych –
między innymi : Dynamiczna Osho
drama – elementy drama-terapii i inne formy ekspresji twórczej
odkrywania wewnętrznej wolności, radości i kreatywności
rozpoznawanie podświadomych programów i przekonań i ich transformacja
wizualizacja
relaksacja
praca z oddechem – uwalnianie napięć fizycznych, umysłowych i emocjonalnych poprzez oddech – integracja ciała, umysłu i emocji
relaksacja oparta na technikach oddechowych oraz świadomej pracy z ciałem
masaż relaksacyjny
medytacje muzyczne – przy dźwięku różnych instrumentów między innymi bębnów, mis tybetańskich , dzwonków oraz głosu
ceremonia Kakao

oraz wiele innych niespodzianek
Dzięki udziałowi w warsztatach :
wypoczniesz, zrelaksujesz sie , zregenerujesz się
nabierzesz sił i energii w pięknych okolicznościach przyrody
zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem
dasz odpocząć swojej głowie
skontaktujesz się ze sobą i swoją najgłębszą naturą
będziesz się świetnie bawić
nawiążesz wspaniałe nowe znajomości
oraz doświadczysz wiele wiele więcej

WARSZTATY POPROWADZI:

Agnieszka Sypek Piniak – psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka. Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą. W swojej pracy łączy wiele metod pracy z ciałem i umysłem, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej, medytację, szamanizm oraz wiele innych narzędzi i technik transformacji i budzenia ludzkiego potencjału. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Studiuje święte tradycje ludzkości, koncentrując się przede wszystkim na szamańskich tradycjach rdzennych kultur Ameryk oraz Syberii. Przez wiele lat uczyła się i praktykowała z doświadczonymi uzdrowicielami, szamanami, głównie z Ameryki Południowej, Środkowej i Północnej. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomości

Na przestrzeni prawie już 30 lat moich własnych poszukiwań i doświadczeń oraz ponad 20 lat pracy pracy z ludźmi stworzyłam swoją autorską metodę, którą nazwałam Misterium Ciała i Ducha. Dzielę się nią z ludźmi pomagając im odkrywać ich własny potencjał, zachęcam aby zaczęli żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, cieszyć się życiem we wszystkich jego przejawach, czerpać moc z natury i żyć pełnią życia. Moja praca opiera się głównie na intuicji i podążaniu za procesem. Czerpię inspirację zarówno z klasycznych nurtów, jak i szamańskiego sposobu postrzegania człowieka. Cenię mądrość rdzennych kultur, szczególnie etnicznych plemion Ameryki Południowej i Północnej, które często odwiedzam. Na moją pracę ma także ogromny wpływ ponad dwadzieścia lat praktyki medytacji, głównie w tradycji buddyjskiej, w szczególności Dzogczen.

Zajęcia jogi poprowadzi:

Magdalena Rzepka – Ma Madhumati

JOGĘ praktykuję od 15 lat jest to prawdziwa przygoda i pasja. Na przełomie tych lat poznałam różne ścieżki jogi, gdzie najwięcej czasu jestem z metodą B.K.S. Iyengar. Uczestniczę w warsztatach jogi i medytacji u cudownych nauczycieli. Joga otworzyła mnie na własny rozwój, na pokonywanie własnych ograniczeń, na nowe smaki życia. Uruchomiła świadomość ciała i oddechu. Jest obecna w moim życiu każdego dnia. Jogę łączę z różnymi warsztatami rozwojowymi, z różnymi formami pracy z ciałem, energią, dźwiękiem co pozwala wzrastać mojej praktyce i mnie samej.

Prowadzę zajęcia jogi, medytacji dynamicznych i relaksacji, miałam także przyjemność prowadzić kilka razy jogę na warsztatach u Agnieszki Sypek Piniak, a w wakacyjnym czasie w pięknych okolicznościach przyrody prowadzę joge na deskch – SUP Yogę. Prowadząc jogę staram się płynąć za aktualną potrzebą uczestników, za tym co w danym momencie nasze ciało, oddech i umysł potrzebuje. Warsztat sylwestrowy to czas zimowy kiedy w przyrodzie jest zimno i wilgotno, będziemy po świętach gdzie brzuszki będą potrzebowały czasu na regenerację, dlatego podczas warsztatu zadbamy o ciepło, regenerację i profilaktykę przed zimowymi wirusami.

Zajęcia arteterapii poprowadzi:

Aleksandra Chaberek – terapia poprzez sztukę.

Zawsze malowałam, odkąd pamiętam. Natarczywa potrzeba nieustającego bazgranina nie opuszczała mnie przez czałe dzieciństwo i młodość. Naturalnym biegiem rzeczy była uczelnia artystyczna (ASP w Warszawie), gdzie studiowałam na wydziale malarstwa u wybitnego kolorysty i nadzwyczajnie wrażliwego człowieka Stefana Gierowskiego.
Czym jestem starsza, tym bardziej do mnie dochodzi, że człowiek ten nie tylko otworzył we mnie wrażliwość na sztukę, ale i na człowieka – mówił do mnie z wielką uwagą i szacunkiem, nie korygował, nie krytykował, z ostrożnością dmuchał w ogień mojej namiętności człowieczej. Teraz zaczęłam się dzielić tym, co do mnie przyszło przez lata malowania. Jest to wiedza, której nie można się nauczyć, można jej doświadczyć – bo wiedza ta jest odmieniona przez każdą istotę w jej specyficzny, jedyny dla niej, właściwy sposób. Nieraz trzeba czasu i cierpliwości, żeby zdjąć przesłony oddzielające nas od Nas samych. Efektem tego jest poczucie wolności – to na początek … a później jest coraz lepiej.

Zajęcia muzyczne rozwój przez muzykę – odkryjmy razem poczucie bliskości i wspólnoty ukryte w nas – połączenie muzyki, teatru, tańca i technik psychologicznych – poprowadzi Adam Tomaszewski – artysta muzyk, muzykoterapeuta, pedagog.


Bez wątpienia to co jemy wpływa na nasze ciało, umysł wpływa na ciało, ciało wpływa na stan umysłu, konkluzja: warto karmić się odpowiednim „pokarmem” więc na warsztatach gotować nam będzie i dzielić swoją wiedzą wegekuchnia.com bezkonkurencyjni kucharze pod słońcem czyli Marcin Piniak i Krzysztof Olejnik

Marcin Piniak : wegański i wegetariański kucharz z profesjonalnym doświadczeniem zdobytym w wegetariańskich i wegańskich restauracjach zarówno w Polsce i za granicą. Marcin o sobie: „Gotowanie to moja pasja i ciągła nauka. Wege kuchnia to radość, magia i przygoda. To przestrzeń dla swobodnego tworzenia i odnajdywanie własnych pomysłów i inspiracji. Dla mnie kuchnia to świadomość i obecność w tym co jemy, jak jemy i z jakim skutkiem.” Tworzy w stylu „fusion”, a swoją wiedzę opiera na bardzo spójnym i holistycznym zakresie wiedzy dietetyki tradycyjnej medycyny chińskiej – to świadomy sposób przyrządzania i komponowania jedzenia oparty na harmonijnej wiedzy z zakresu żywienia i traktowania pokarmu jako lekarstwa.

Krzysztof Olejnik : wegetariański kucharz, od lat pracujący w wegetariańskich i wegańskich restauracjach w Warszawie. „Gotowanie traktuję jak dyrygowanie liczną orkiestrą złożoną z kolorów zapachów i smaku i wciąż na nowo komponowaniem utworów z nut dostarczanych przez matkę ziemię. Gotowanie to wspaniała medytacja zmuszająca do ćwiczenia uważności, praktykowane z czystą dobrą intencją przynosi efekty w postaci zdrowego harmonijnie rozwijającego się ciała i czystego wrażliwego na otaczający świat umysłu. Jest też nieustannym poszukiwaniem nowych smaków, szukaniem inspiracji wewnątrz i na zewnątrz własnej głowy. Gotowanie to proces wymagajacy wiedzy i kontroli na każdym jego etapie, jest zabawą z kubkami smakowymi ale też poważną życiową deklaracją bo jesteśmy tym co jemy.”

Więcej informacji o wegekuchni na stronie :

https://wegekuchnia.com

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA , DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

zgłoszenia na adres : sypekagnieszka@gmail.com

inwestycja przy wpłacie zaliczki do 28 listopada po tej dacie cena wzrasta o 200 zł
pokój 6 osobowy – 1850 żł od osoby
pokój 4 osobowy – 1870 zł od osoby
pokój 3 osobowy – 1890 zł od osoby
pokój 3 osobowy z łazienką ( jest tylko jeden ) – 1970 zł od osoby
pokój 2 osobowy ( dla pary ) lub jednoosobowy – jest jedno duże łoże małżeńskie – ( tylko jeden pokój ) – 2030 zł od osoby

dzieci: do lat 4 – 250 zł , do lat 11 – 450 zł , powyżej 11 lat – 700 zł

cena zawiera : warsztaty , wyżywienie, noclegi oraz wiele innych atrakcji – niespodzianek

miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 500 zł .
W przypadku rezygnacji z warsztatu zaliczka nie jest zwracana
konto:
Agnieszka Sypek – Piniak

30 1140 2004 0000 3802 7665 5168

Tytuł wpłaty – Sylwester

Po dokonaniu wpłaty bardzo proszę o przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres sypekagnieszka@gmail.com

Dla osób w trudnej sytuacji finansowej możliwość rozliczenia indywidualnego w ratach

Warsztaty zaczynamy 27 grudnia kolacją o 18.30 – 19.00 , przyjazd od 16.00 – 17.00 aby był czas na spokojny dojazd i zakwaterowanie
kończymy 1 styczna obiadem około 13.00

Warsztaty odbędą się w przepięknym miejscu w Beskidzie Małym w ośrodku Mandala. Ośrodek – MANDALA, położony jest we wsi Targoszów, blisko lasu w otoczeniu pól i łąk, z przepięknym widokiem na szczyty Beskidów, w tym na Babią Górę i Pilsko. Czekają na Was przytulne pokoje gościnne z balkonami, duża sala 110 m2 z widokiem na rozległą górską panoramę. Sala ma drewnianą, podgrzewaną podłogę, dwa kominki i przylegający do niej duży drewniany taras 100 m2.

%d blogerów lubi to: