Odkoduj swój emocjonalny heksagram narodzin 20.05 2023

„Pracując nad swoim drzewem genealogicznym, zdałem sobie sprawę z dziwnej wspólnoty losu, która łączy mnie z moimi przodkami. Mam bardzo silne poczucie bycia pod wpływem rzeczy i spraw, które pozostały niekompletne i pozostawione bez odpowiedzi przez moich rodziców, dziadków i innych przodków.”
Carl Gustav Jung

Doświadczenia rodzicielskie, jeszcze przed poczęciem, silnie wpływają na budowę i funkcję układu nerwowego przyszłych pokoleń. W heksagramie narodzin możemy odczytać „dziedzictwo przodków”, coś z czym się identyfikujemy , a co nie należy do nas, jest to forma pamięci genetycznej, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie.

I Ching pomaga człowiekowi zrozumieć ruchy życia i jego blokady związane z konfliktami, wydobywa informacje, które nosisz w sobie. Pomaga w zrozumieniu twoich konfliktów.To zrozumienie w kategoriach biologicznych i energetycznych,

  64 heksagramy otworzą ci drogę do poznania własnego wszechświata.

Będziemy pracować z 6 pierwotnymi / czystymi emocjami i ich biologicznymi znaczeniami. Zrozumienie ich bioenergetycznego znaczenia umożliwi Ci życie w świadomości oraz zaprzestanie życia nieswoim życiem, wejście na zupełnie inny poziom postrzegania świata a właściwie wszechświata, którego częścią jesteśmy.

Prowadzenie warsztatu :

Agnieszka Sypek – Piniak psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, konsultantka Recall Healing /Totalna Biologia , terapeutka Ustawień Systemowych, pieśniarka, tancerka, podróżniczka. Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą. W swojej pracy łączy wiele metod pracy z ciałem i umysłem, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej, medytację, szamanizm oraz wiele innych narzędzi i technik transformacji i budzenia ludzkiego potencjału. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Studiuje święte tradycje ludzkości, koncentrując się przede wszystkim na szamańskich tradycjach rdzennych kultur Ameryk oraz Syberii. Przez wiele lat uczyła się i praktykowała, co także czyni w chwili obecnej , z doświadczonymi uzdrowicielami, szamanami, głównie z Ameryki Południowej, Środkowej i Północnej. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomości
Na przestrzeni prawie już 30 lat moich własnych poszukiwań i doświadczeń oraz 26 lat pracy terapeutycznej z ludźmi stworzyłam swoją autorską metodę, którą nazwałam Misterium Ciała i Ducha. Dzielę się nią z ludźmi pomagając im odkrywać ich własny potencjał, zachęcam aby zaczęli żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, cieszyć się życiem we wszystkich jego przejawach, czerpać moc z natury i żyć pełnią życia. Moja praca opiera się głównie na intuicji i podążaniu za procesem. Czerpię inspirację zarówno z klasycznych nurtów, jak i szamańskiego sposobu postrzegania człowieka. Cenię mądrość rdzennych kultur, szczególnie etnicznych plemion Ameryki Południowej i Północnej, które często odwiedzam. Na moją pracę ma także ogromny wpływ ponad dwadzieścia lat praktyki medytacji, głównie w tradycji buddyjskiej, w szczególności Dzogczen.

Autorami tego unikalnego sposobu pracy z heksagramem ( jest to część metody GEST – dekodowanie Bio -Energetyczne ) są Dr Gerard Athias oraz Isabell Boos.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

kiedy : 20.05 2023
gdzie : Otwock
godziny : 10.00 -18.00

koszt: 550 zł 

zapisy : sypekwarsztaty@gmail.com

%d blogerów lubi to: