Pełnia Życia – 4 -11.06 2023 Kreta

ZAPISZ SIĘ >>

ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWE, GŁĘBOKO TRANSFORMUJĄCE WARSZTATY NA CUDOWNEJ WYSPIE KRETA. 8 DNI W PRZEPIĘKNYM, ZAPIERAJĄCYM DECH W PIERSIACH MIEJSCU POŁOŻONYM NAD MORZEM EGEJSKIM.

Stań się na powrót Tym, Kim naprawdę Jesteś ! Jest to ZAPROSZENIE w PODRÓŻ do esencji siebie, do bycia autentycznym i obecnym w każdym doświadczeniu, bycia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem a poprzez to do poczucia wewnętrznej wolności, radości życia oraz swojej osobistej mocy. Do życia w zgodzie ze swoim sercem, życia swoja prawdą. Będzie to pełna fascynujących wydarzeń, świadoma podróż z której powrócicie zupełnie odmienieni, wzmocnieni, pełni energii i pasji , gotowi aby dokonać zmian w swoim życiu i realizować swoje najśmielsze marzenia. Serdecznie zapraszam na warsztat, którego intencją jest celebracja życia w wszystkich jego przejawach.

Rozpalanie swojego wewnętrznego ognia, ponowne połączenie ze swoją mocą, pasją i radością życia.

Otworzysz się na wielowymiarowość życia, na wrażliwość, intuicję, mądrość, radość, pasję, autentyczność, na wszystko co sprawia, że jesteśmy ludźmi w pełnym przepływie życia. Wrócisz do zapomnianych marzeń, pragnień i potrzeb, za którymi wciąż tęskni twoje serce, twoja dusza, do tego co nadaje sens Twojemu życiu. OTWORZYSZ SIĘ na NOWE ŻYCIE, w pełnej zgodzie ze sobą.

Nauczysz się nadawać kierunek swojej energii. Będziemy odkrywać siebie na nowo, odzyskiwać swoją moc, transformować to, co potrzebuje potrzebuje transformacji, obejmować i akceptować to, co potrzeba objąć w sobie i zaakceptować, rozpalać swój wewnętrzny Ogień, odkrywać moc naszych uczuć, emocji, naszego umysłu, naszego ciała, naszego ducha.

DZIĘKI UDZIAŁOWI W WARSZTATACH :

WYPOCZNIESZ, ZRELAKSUJESZ SIE, ZREGENERUJESZ SIĘ

NABIERZESZ SIŁ I ENERGII W PIĘKNYCH OKOLICZNOŚCIACH PRZYRODY

ZAPRZYJAŹNIĆ SIĘ ZE SWOIM CIAŁEM

DASZ ODPOCZĄĆ SWOJEJ GŁOWIE

SKONTAKTUJESZ SIĘ ZE SOBĄ I SWOJĄ NAJGŁĘBSZĄ NATURĄ

BĘDZIESZ SIĘ ŚWIETNIE BAWIĆ

NAWIĄŻESZ WSPANIAŁE NOWE ZNAJOMOŚCI

ORAZ DOŚWIADCZYSZ WIELE WIELE WIĘCEJ

Wsparcie grupy oparte na szczerości i wspólnym zaufaniu jest energią jakiej nie uzyskamy pracując indywidualnie, dlatego formuła warsztatu daje nam więcej mądrości, mocy i aktywnego wsparcia oraz unikatową możliwość bezpośredniej konfrontacji i manifestacji naszych osobistych odkryć i przejawień przy pełnej akceptacji formule moich zajęć.Wartością jakiej nie sposób przecenić jest na moich warsztatach jest sama obecność grupy – ludzi otwartych, świadomych i dających sobie wsparcie. Przez lata pracy udało mi się wypracować poziom wzajemnego szacunku i bezpieczeństwa, który uważam za niezbędny w skutecznej pracy z ludźmi.

Kilka opinii uczestników warsztatów:

“Warsztaty wyjazdowe z Agnieszką to niezwykła podróż. Trudno opisać ją słowami, ale tu nie chodzi o słowa i to jest w tym procesie dla mnie najpiękniejsze. Agnieszka stwarza warunki do zaglądania w zakamarki duszy, do przeglądania się w innych uczestnikach jak w lustrze – wszystko to dzięki atmosferze bezpieczeństwa, wolności od oceny i interpretacji. Wszystko to przy akompaniamencie niezwykłej muzyki, instrumentów, zapachów i cudownego głosu Agnieszki. Czuję, że Agnieszka cały czas czuwa nad procesem, podąża za grupą. Czas na warsztatach płynie, wszystko dzieje się tak naturalnie, bez wymuszania, tylko to na co masz gotowość. ”

Ania

“Agnieszka była z nami od początku do końca. Uważna, czująca, wrażliwa, pomocna. W czasie warsztatu przeszedłem przez bardzo głębokie rejony psychiki związane z poczuciem bezpieczeństwa, autonomii, samodecydowania, doświadczeniem energii życiowej, niezaburzonym przepływem energii, relacją do gniewu, relacją z żywiołami. Cieszę się, że było tam tak wiele Pięknych Istot.

Mój szczęśliwie wydobyty na powierzchnie gniew wczesno-dziecięcy został przeżyty i zintegrowany. Zaszła wtedy we mnie jakaś głęboka zmiana, otworzyłem się na nową przestrzeń oraz pierwszy raz w życiu doświadczyłem Bezinteresownej Miłości.

Dziękuje Agnieszko za Twój prezent i za to, że Jesteś. Dziękuje każdemu uczestniczącemu w warsztacie.

Pokój”

Krzysztof Światowy

“Trudno oddać w słowach jak cudowny był to warsztat, postaram się z serca oddać co czuję na kilka dni po jego zakończeniu. Warsztat zaskoczył mnie pod każdym względem. Zaskoczył absolutnie pozytywnie. Przekroczył wszelkie moje wyobrażenia na temat tego jak może wyglądać warsztat pt. “Moc Natury”. Coś kazało mi jechać na ten warsztat. Nikt mi nie polecał, niczego wcześniej nie wiedziałam poza opisem na facebook’u. Moja intuicja zaprowadziła mnie tam, gdzie czekały mnie jakby dla mnie skrojone zajęcia pozwalające wyzwolić i uzdrowić to co skrywane, tłumione, pozwalające poczuć i wyrazić swoją prawdziwą naturę, zatopić się w ciszy, ale i w dźwięcznej radości. Agnieszka poprowadziła warsztaty tak, że każdy uczestnik mógł odczuć, że są one skierowane dokładnie do niego. Osoby, które kochana Agnieszka przyciągnęła na warsztaty to ludzie, bez których ja już nie wyobrażam sobie życia. Serce rośnie ze świadomością, że tak piękni ludzie istnieją. Na kilka dni po warsztacie, jego moc wciąż działa. Wszystko jest niby takie samo, a jednak cudownie inne. Mam znów ochotę zdrowo się odżywiać, mam ochotę obcować z naturą, wsłuchiwać się w wodę i wiatr, wsłuchiwać się w moją prawdziwą naturę. Agnieszko, dziękuję po stokroć. Chcę jeszcze !!!”

Dorota G.

Obecność bez oczekiwań, pełne odczuwanie, bez oceniania, porównywania, otwartość na wszystko co się pojawia, akceptacja siebie w pełni – z całym swoim potencjałem i całą swoją ograniczonością, ze swoim Światłem i Cieniem, w procesie stawania się świadomym. Odkrywając potęgę własnej pierwotnej natury, prawdziwej i niezakłamanej i szukając odpowiedzi na pytanie: “Kim jestem TU i TERAZ?” docierać będziemy do tego miejsca w sobie gdzie jesteśmy naprawdę sobą w połączeniu z pełnią życia, z całym spektrum barw i odcieni jakie ze sobą niesie fakt bycia żywym i świadomym.

W programie warsztatu

– integralna praca ze świadomością

–  joga

– taniec, ruch , improwizacja

– praktyka uważności

– praca z ciałem – świadomość i mądrość ciała

– podstawy Human Design

– ustawienia archetypowe

– medytacja – także różne rodzaje medytacji aktywnych

– drama i inne formy ekspresji twórczej

– odkrywania wewnętrznej wolności, radości i kreatywności

– transformacja starych wzorców – praca z przekonaniami

– praca z głosem i dźwiękiem – odkrywanie uzdrawiającej mocy głosu

–  techniki relaksacyjne

– integracja oddechem- praca z oddechem – świadome oddychanie – uwalnianie napięć fizycznych, umysłowych i emocjonalnych poprzez oddech

Będzie także sporo czasu wolnego na to, aby cieszyć się pięknem przyrody

Warsztat prowadzi : Agnieszka Sypek – Piniak 

Agnieszka Sypek Piniak – psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, konsultatntka Recall Healing / Totalna Biologia, terapeutka Ustawień Systemowych, osoba towarzysząca i wspierająca ludzi w ich drodze rozwoju osobistego i duchowego, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka . Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą.

W swojej pracy łączy wiele metod pracy z ciałem i umysłem, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej, medytację, szamanizm oraz wiele innych narzędzi i technik transformacji i budzenia ludzkiego potencjału. Studiuje święte tradycje ludzkości, koncentrując się przede wszystkim na szamańskich tradycjach rdzennych kultur Ameryk oraz Syberii. Przez wiele lat uczyła się i praktykowała z doświadczonymi uzdrowicielami, szamanami, głównie z Ameryki Południowej, Środkowej i Północnej. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomości.Na przestrzeni 30 lat moich własnych poszukiwań i doświadczeń oraz 26 lat pracy z ludźmi stworzyłam swoją autorską metodę, którą nazwałam Misterium Ciała i Ducha.

Zajęcia jogi poprowadzi: Magdalena Rzepka – Ta Chwila Magda

JOGĘ praktykuję od 17 lat jest to prawdziwa przygoda i pasja. Na przełomie tych lat poznałam różne ścieżki jogi, gdzie najbliżej mi do metody B.K.S. Iyengar. Uczestniczę w warsztatach jogi i medytacji u cudownych nauczycieli. Joga otworzyła mnie na własny rozwój, na pokonywanie własnych ograniczeń, na nowe smaki życia. Uruchomiła świadomość ciała i oddechu. Jest obecna w moim życiu każdego dnia. Jogę łączę z różnymi warsztatami rozwojowymi, z różnymi formami pracy z ciałem, energią, dźwiękiem co pozwala wzrastać  mnie samej i praktyce. Prowadząc jogę staram się płynąć za aktualną potrzebą uczestników, za tym co w danym momencie nasze ciało, oddech i umysł potrzebuje. 

Prowadzę zajęcia jogi, medytacji dynamicznych i relaksacji, mam także przyjemność prowadzić  jogę i relaksacje na warsztatach u Agnieszki Sypek Piniak, prowadziłam też SUP Jogę, prowadzę zajęcia dla różnych grup wiekowych oraz indywidualnie.

Moje długoletnie doświadczenie pracy w korporacji pokazało jak ważny jest relaks i regeneracja. Stąd odkryłam swoją pasję do wprowadzania w stan spokoju, oddechu i ukojenia oraz pokazywania, że można ten stan miękkości mieć na co dzień. 

Dodatkowo zajmuję się sesjami w dźwięku oraz sesjami Access bars oraz Access Body Process oraz masaże Lomi Lomi Nui.

Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń

data : 4 – 11 czerwca 2023

inwestycja : 870 EU

w cenie zawarte są warsztaty, wyżywienie oraz zakwaterowanie

Zadatek na poczet warsztatu: 290 EU

Namiary na konto zostaną podane po uprzednim zgłoszeniu mailowym na adres : sypekwarsztaty@gmail.com

( cena nie zawiera kosztu biletu lotniczego oraz dojazdu z lotniska na miejsce )

Każdy kupuje bilet na lot we własnym zakresie

Żeby ułatwić wszystkim dojazd z lotniska na miejsce wynajmujemy busa dla całej grupy

wylatujemy 4 czerwca o 19.50 z Warszawy Modlin do Chanii na Krecie

i wracamy 11 czerwca o 17.25 z Chanii do Warszawy Modlin – przewoźnik Ryanair

%d blogerów lubi to: