Spotkanie ze sobą na „wyspie snów” – Malta -20-27.10 2022

Zapraszamy na ciepłą, magiczną wyspę nazwaną „wyspa pięknych snów” lub „radość” Kąpiele, spacery, zwiedzanie wspaniałych miejsc, ciekawe warsztaty rozwojowe, joga , relaks, oddech, regeneracja .

Zmęczeni miastem marzymy o chwili wytchnienia, kiedy możemy zebrać myśli i zrelaksować ciało. Popularne ośrodki wypoczynkowe w kraju (i za granicą) nie zawsze dają nam taką możliwość. Tłum ludzi, niezliczona ilość barów, sklepów, straganów, których zadaniem jest umilenie nam pobytu, a tak naprawdę wywołujących szum i zmęczenie. Czy rzeczywiście odpoczywamy w takich warunkach. Zapraszamy tych, którym już nie odpowiada taka formy spędzania wolnego czasu. Proponujemy urocze miejsca, na uboczu, z dala od wakacyjnego chaosu. Ponieważ na co dzień mamy do czynienia z hałasem i bardzo intensywnymi doznaniami, to bycie pośród natury, szybciej nas zregeneruje i przywróci stan równowagi. Dzięki temu zaczynają nas cieszyć proste rzeczy i życie nabiera smaku. Zyskujemy dystans do codzienność. Nasze wyjazdy są zawsze w cichych i spokojnych miejscach, z czystym powietrzem ,w przyjaznej atmosferze to zastrzyk energii i regeneracja na dłuższy czas.

Zapraszamy do pięknej przygody i zarazem przedłużenia lata

20-27 października 2022 na Malcie 🙂

Warsztaty w bardzo kameralnej grupie – tylko 9 osób

na eko-wyspie zwanej „wyspą pięknych snów” lub ‚ Radość”

💚 Mieszkać będziemy w bardzo pięknej willi z piaskowca z basenem.

Jest to 400 letni zabytek przy klifach, odrestaurowany w 2019 r.

Basen tylko do naszej dyspozycji. Eleganckie pokoje w drzewie i piaskowcu.

Niezwykle klimatyczne i ekskluzywne miejsce, bez hałaśliwych kurortów. Do centrum małego miasteczka jest 700 m. Wieczorami można skorzystać z restauracji z lokalną kuchnią.

____________________________

Zapraszamy na wypoczynek tych, którzy chcą w niebanalny sposób spędzić swój wolny czas.

Polecamy wszystkim, którzy poszukują twórczego i zdrowego relaksu, oderwania się od codziennej rutyny.

To okazja do zmiany jakości wypoczynku, na który często czekamy cały rok.

💚 Program warsztatu nastawiony jest na

*Łagodność
*Odpuszczanie
*Oczyszczanie
*Bycie obecnym, w akceptacji tego co jest i jakie jest

W programie :

💚 poranny rozruch – praktyki oddechowe, ćwiczenia psychofizyczne , które zawsze pomogą wejść w dzień ze spokojem w serc

 💚 Recall Healing / Biologia Totalna

💚Analiza heksagramu urodzin

💚 Terapia Jogą

💚 Human Design

💚 Wycieczki, kąpiele w różnych zatokach, smakowanie magii tej niezwykłej, ekologicznej wyspy, nie zepsutej jeszcze masową turystyką

Niezależnie czy czujesz większą potrzebę bycia w grupie, czy chodzenia w ciszy własnymi drogami – to masz taką możliwość. Masz mnóstwo czasu na bycie ze sobą i z innymi. To czas puszczenia wszystkiego i zwrócenia uwagi na to: „Co teraz jest dla mnie ważne?” .

Kiedy ego i umysł odpuszcza, wówczas rozluźnia się całe ciało, a energia zaczyna swobodnie krążyć. Wówczas pojawia się radość. Radość bycia tu i teraz. Bycia z wdzięcznością i pełną świadomością . Marzymy wszyscy o takich warsztatach i całym wypoczynku. Zależy nam na atmosferze życzliwości, zrozumienia i szacunku.

Dlatego nie zapraszamy osób narzekających, roszczeniowych, lubiących dezorganizować przebieg każdego pięknego wydarzenia.

Nie używamy w towarzystwie laptopów i telefonów ( wspólne śniadanie, plaża, kawiarnia..). Możesz oddalić się od grupki na jakiś czas, jeśli potrzebujesz użyć telefonu. Nie poruszamy publicznie drażniących tematów, które mogłyby doprowadzić do podziałów w grupie.

_____________________________

WSZYSTKIE POKOJE MAJĄ ŁAZIENKĘ

SĄ PIĘKNE, STYLOWE, BARDZO CZYSTE

Dojazd:

Pomagamy w znalezieniu korzystnego lotu. Nie należy czekać do ostatniej chwili, ze względu na wzrost cen. Lot w tym terminie z lotniska Warszawa Modlin

Goście otrzymają bardzo dokładny opis dojazdu na maila lub whatsup.

Możemy telefonicznie wszystko wytłumaczyć. Na miejscu można korzystać z komórki bez dodatkowych opłat.

__________________________

Rezerwacja miejsca: sypekwarsztaty@gmail.com

☀️

☀️ Cena : 570 Euro

💚 w cenie

  • noclegi w 400 letnim kompleksie z podświetlanym basenem, w stylowych pokojach w drzewie i piaskowcu, każdy z łazienką
  • śniadania – urozmaicone, pożywne i syte , w oparciu o lokalne eko warzywa i owoce dojrzewające na słońcu z upraw regionalnych, lokalne naturalne sery owcze i kozie, smaczne pieczywo nieprzemysłowe bez gmo, jajka od ‚szczęśliwych kur’…

Posiłki będą lekkostrawne, pozbawione ciężkich i pobudzających produktów. Dzięki temu, organizm otrzyma składniki odżywiające i wspierające.

  • ” Kącik herbaciano-ziołowy” cały dzień
  • zwiedzanie najpiękniejszych zakątków wyspy: klify, wąwóz morski, piękne dzikie zatoki, jaskinia, średniowieczne maleńkie miasteczka ( jeszcze bez kurortów i american fastfoods ).
  • warsztaty z dwoma prowadzącymi Agnieszką i Izabell

%d blogerów lubi to: