ZAPISANE W CIELE – CO SPRAWIA, ŻE KAŻDY Z NAS JEST NAPRAWDĘ WYJĄTKOWY 21.08 – 27.08.22

Zachęcam Was do doświadczenia przygody odkrywania potencjału swojego ciała na nowo, do zaprzyjaźnienia się z nim, umoszczenia, zakorzenienia i zadomowienia się w ciele. Warsztat będzie okazją do zadbania o potrzeby ciała, lecz również do przyjrzenia się zapomnianym, zepchniętym na dno podświadomości rejonom, w których kryją się zarówno niesamowite skarby, jak i nasze nieuświadomione lęki, które z ukrycia mogą nami sterować.

Skoncentrujemy się na tym jak osiągać pełnię – odnaleźć te swoje części, które zagubiły się pośród życiowych doświadczeń i żyć w zgodzie z naturą, czerpać z niej moc i być świadomym, że jesteśmy jej częścią i podlegamy tym samym procesom co ona.

Spróbujemy dotrzeć do wewnętrznych obszarów, które gdzieś nam umknęły w ferworze życia codziennego, których często nie jesteśmy świadomi.Dowiemy się dlaczego pewne sytuacje w naszym życiu wciąż się powtarzają, co mówią do nas nasze emocje ,dlaczego nie doprowadzamy do końca pewnych spraw, co nas blokuje i dlaczego przed byciem w pełni sobą i cieszeniem się życiem w jego wszystkich barwach i odcieniach.

Czy żyję swoim życiem ?

Czy droga, którą wybrałem w życiu jest zgodna ze mną?
Czy jestem zadowolony z tego, kim Jestem?
Czy jestem zadowolony z tego jacy ludzie są wokół mnie?
Czy jestem zadowolony z tego, co robię?
Czy jestem zadowolony z tego w jakim kierunku zmierza moje życie ?
Czy czuję, że żyję pełnią życia ?
Jaki sens ma moje życie?
Jakie jest moje powołanie?
Gdzie znajduje się źródło mojej Mocy i jak pozostawać z nim w kontakcie w codziennym życiu?
Skąd się biorą się depresje, brak motywacji i podatność na stres?
W jaki sposób możemy korzystać z własnego potencjału?
Jak odnaleźć swoją drogę?

Jak rozpoznać to, co nas powstrzymuje lub ogranicza i jak sobie z tym radzić? to tylko niektóre z pytań na które będziemy sobie odpowiadać podczas warsztatów

Wiedza , którą będziemy się z wami dzielić podczas warsztatów da wam perspektywę wglądu w wydarzenia z przeszłości i teraźniejszości, podniesie waszą świadomość dotyczącą wielu dziedzin waszego życia, roli odgrywanej w filmie zwanym życie, pozwoli na lepsze prowadzenie tego życiowego scenariusza w kierunku najwyższych intencji duszy.

– spojrzenie na całą swoją historię życiową z nowej perspektywy
– odkrycie i zrozumienie powtarzalnych wzorców
– możliwość wyjścia poza automatyczne, nawykowe sposoby reagowania
– możliwość dokonania realnej zmiany scenariusza swojego życia
– odkrycie ścieżki kariery zgodnej ze ścieżką serca

W programie warsztatu :

– integralna praca ze świadomością
– taniec, spontaniczny ruch
– ciało jako instrument świadomości i narzędzie transformacji
– praca z ciałem – świadomość i mądrość ciała

– medytacja – także różne rodzaje medytacji aktywnych ( między innymi dynamiczna Osho )
– odkrywania wewnętrznej wolności, radości i kreatywności
– transformacja starych wzorców – praca z przekonaniami
– praca z głosem i dźwiękiem – odkrywanie uzdrawiającej mocy głosu
– techniki relaksacji– integracja oddechem – praca z oddechem – świadome oddychanie – uwalnianie napięć fizycznych, umysłowych i emocjonalnych poprzez oddech

– ćwiczenia psychofizyczne , joga

podstawy wiedzy Human Design

Prowadzenie warsztatu: Agnieszka Sypek Piniak

Agnieszka Sypek Piniak – psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, terapeutka Recall Healing /Totalna Biologia , terapeutka Ustawień Systemowych, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka. Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą. W swojej pracy łączy wiele metod pracy z ciałem i umysłem, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej, medytację, szamanizm oraz wiele innych narzędzi i technik transformacji i budzenia ludzkiego potencjału. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Studiuje święte tradycje ludzkości, koncentrując się przede wszystkim na szamańskich tradycjach rdzennych kultur Ameryk oraz Syberii. Przez wiele lat uczyła się i praktykowała, co także czyni w chwili obecnej , z doświadczonymi uzdrowicielami, szamanami, głównie z Ameryki Południowej, Środkowej i Północnej. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomości

Na przestrzeni prawie już 30 lat moich własnych poszukiwań i doświadczeń oraz ponad 20 lat pracy pracy z ludźmi stworzyłam swoją autorską metodę, którą nazwałam Misterium Ciała i Ducha. Dzielę się nią z ludźmi pomagając im odkrywać ich własny potencjał, zachęcam aby zaczęli żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, cieszyć się życiem we wszystkich jego przejawach, czerpać moc z natury i żyć pełnią życia. Moja praca opiera się głównie na intuicji i podążaniu za procesem. Czerpię inspirację zarówno z klasycznych nurtów, jak i szamańskiego sposobu postrzegania człowieka. Cenię mądrość rdzennych kultur, szczególnie etnicznych plemion Ameryki Południowej i Północnej, które często odwiedzam. Na moją pracę ma także ogromny wpływ ponad dwadzieścia lat praktyki medytacji, głównie w tradycji buddyjskiej, w szczególności Dzogczen.

Ilość miejsc ograniczona , decyduje kolejność zgłoszeń

Inwestycja: warsztaty – 1400 zł do 30 lipca, po tej dacie 1600 zł

plus pobyt ( noclegi i wyżywienie ) : 1200 zł

Cena pobytu zawiera koszty : noclegu oraz wyżywienia – 3 wegetariańskie posiłki dziennie

Miejsce na warsztacie zapewnia wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 500 zł i przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres: sypekwarsztaty@gmail.com

zapisy i kontakt: sypekawarsztaty@gmail.com

Miejsce warsztatu :

„Przystanek Komorze”

Pojezierze Drawskie – okolice Czaplinka

78-445 Komorze 3

Przystanek Komorze znajduje się w malowniczej miejscowości Komorze ( niedaleko Szczecinka i Czaplinka ) na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego i Pojezierza Drawskiego, krainy czystych jezior i pięknych lasów. Około 300 m od domu mamy cudowne ( pierwszej klasy czystości) jezioro Komorze. W 10 minut spokojnym spacerem przez las można dojść do plaży z dobrym dostępem do jeziora .Sam ośrodek to dwa duże domy połączone ze sobą piękną salą z widokiem na ogród, w której obywają się nasze zajęcia. Do dyspozycji gości są również tarasy, oraz urokliwy, pełny kolorowych kwiatów ogród. Latem także ogród warzywny, z którego korzystamy gotując gościom. Na terenie obiektu można znaleźć kilka stref wypoczynku, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych

O wyborze pokoju decyduje kolejność zgłoszeń

Zaczynamy w niedzielę 21 sierpnia o 17:00, a kończymy w sobotę 27 sierpnia obiadem o 12:00. Pierwszym posiłkiem jest kolacja 21 sierpnia o 18.30 / 19:00.

%d blogerów lubi to: