Odzyskaj ciało – uwolnij umysł – żyj pełnią życia – 25-27 luty 2022

Zapraszam serdecznie w podróż do esencji siebie, do bycia autentycznym , do świadomej obecności w każdym doświadczeniu, bycia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, a poprzez to, do poczucia wewnętrznej wolności, radości życia oraz swojej osobistej mocy. Do życia w zgodzie ze swoim sercem, życia swoja prawdą. Zapraszam do udziału w warsztatach odkrywania siebie i wewnętrznych poziomów naszego istnienia jakie stanowią fundament i warunek autentycznego życia w zgodzie ze sobą, własną energetyką, możliwościami i intencją – jest to fundamentalna praca do wykonania dla każdego z nas i jedyna droga dająca realne możliwości stworzenia twórczej i prawdziwej przestrzeni naszego życia.

Odzyskiwanie swojego ciała i uwalnianie umysłu to proces, gdzie potrzeba intencji, motywacji, odwagi, dyscypliny i konsekwencji i na wszystkie te jakości tworzymy przestrzeń podczas wspólnej pracy warsztatowej. Wsparcie grupy oparte na szczerości i wspólnym zaufaniu jest energią jakiej nie uzyskamy pracując indywidualnie, dlatego formuła warsztatu daje nam więcej mądrości, mocy i aktywnego wsparcia oraz unikatową możliwość bezpośredniej konfrontacji i manifestacji naszych osobistych odkryć i przejawień przy pełnej akceptacji formule moich warsztatów.

Zwykle tak zwana uzgodniona rzeczywistość jest zbiorem społecznych umów i kontraktów, która z zasady nakłada na nas „obowiązek przypisanej roli” dodatkowo niemal mechanicznie przypisując nam status podległości względem tych konwencji. Po latach funkcjonowania w takim sztucznym środowisku relacji opartych na systemach ról do zagrania i zadań do wykonania tracimy kontakt z naszą autentyczną i niezakłamaną ekspresją i potencjałem. Blokowanie naszej naturalnej i spontanicznej natury oraz ograniczanie potrzebnej nam do życia swobodnej przestrzeni warunkuje nasze ciało, energię i umysł tworząc zaburzenia fizyczne i psychiczne czy blokady na poziomie energii życiowej. Warsztaty prowadzę tak, by każdy uczestnik mógł dotrzeć, rozpoznać i zrozumieć swoją obecną kondycję jej blokady, zaburzenia i uwarunkowania oraz rozpocząć proces odkrywania i samouzdrawiania poprzez otworzenie „przejść” i „korytarzy” do swojego autentycznego ja.

W programie warsztatu:

ruch , taniec, joga, improwizacja ruchowa, zrozumienie mowy ciała i komunikatów jakie ciało sygnalizuje oraz odkrywanie „języka ciała”, zrozumienie jego potrzeb i zahamowań. Ciało jest potężnym narzędziem transformacji i niezgłębioną skarbnicą mądrości i radości;


techniki medytacji i wizualizacji, praca z oddechem, intencją. Skupimy się na wielowymiarowości istoty jaką jesteśmy i stymulacji przepływu poruszającej się w naszym ciele energii. Energia jest podstawowym elementem naszego istnienia i używając technik oddechowych i relaksacyjnych w formie statecznej i dynamicznej będziemy ją stymulować, wzmacniać i oczyszczać. Do pracy a poziomie energii i naszego pola oraz harmonizowania jej przepływu używam wielu różnych technik, którymi będę się z wami dzielić. Będziemy też kontaktować się z własną przestrzenią serca i duszy.


Popracujemy także bezpośrednio z poziomem mentalnych programów oraz uwarunkowań ( ustawienia archetypowe) , które w sposób bezpośredni determinują nasze sposoby reagowania oraz tworzą nasz światopogląd i specyficzną indywidualną „matrycę” przekonań, która często blokuje naszą autentyczną ekspresję i dostęp do wyższych wymiarów naszej istoty – przejawu kreatywnej , wielowymiarowej boskiej istoty jaką Jesteśmy.

Będziemy Was także chcieli zainspirować astrologią ( podstawy astrologi)
Astrologia to mapa nawigacji z jaką każdy z nas tutaj przybył. Warto ją poznać, to wspaniałe narzędzie samopoznania.

W programie także Ceremonia Szałasu Potu,  Ceremonia Kakao oraz dużo muzyki i śpiewu 🙂 Wartością jakiej nie sposób przecenić jest na moich warsztatach sama obecność grupy – ludzi otwartych, świadomych i dających sobie wsparcie. Przez lata pracy udało mi się wypracować poziom wzajemnego szacunku i bezpieczeństwa, który uważam za niezbędny w skutecznej pracy z ludźmi.
Zapraszam serdecznie.

WARSZTATY POPROWADZI:

Agnieszka Sypek Piniak – psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, terapeutka Recall Healing / Totalna Biologia, terapeutka Ustawień Systemowych,   osoba towarzysząca i wspierająca ludzi w ich drodze rozwoju osobistego i duchowego, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka . Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą. W swojej pracy łączy wiele metod pracy z ciałem i umysłem, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej, medytację, szamanizm oraz wiele innych narzędzi i technik transformacji i budzenia ludzkiego potencjału. Studiuje święte tradycje ludzkości, koncentrując się przede wszystkim na szamańskich tradycjach rdzennych kultur Ameryk oraz Syberii. Przez wiele lat uczyła się i praktykowała z doświadczonymi uzdrowicielami, szamanami, głównie z Ameryki Południowej, Środkowej i Północnej. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomości.Na przestrzeni prawie 30 lat moich własnych poszukiwań i doświadczeń oraz prawie już 25 lat ( będzie w przyszłym roku) pracy z ludźmi stworzyłam swoją autorską metodę, którą nazwałam Misterium Ciała i Ducha.Dzielę się nią z ludźmi pomagając im odkrywać ich własny potencjał, zachęcam, aby zaczęli żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, cieszyć się życiem we wszystkich jego przejawach, czerpać moc z natury i żyć pełnią życia. Moja praca opiera się głównie na intuicji i podążaniu za procesem. Czerpię inspirację zarówno z klasycznych nurtów, jak i szamańskiego sposobu postrzegania człowieka. Cenię mądrość rdzennych kultur, szczególnie etnicznych plemion Ameryki Południowej i Północnej, które często odwiedzam. Na moją pracę ma także ogromny wpływ 30 lat praktyki medytacji, głównie w tradycji buddyjskiej, w szczególności Dzogczen.

zapisy : sypekwarsztaty@agnieszkasypek

Kiedy: 25-27 luty 2022
Gdzie: Ośrodek Rising Swan koło Mińska Mazowieckiego
Cena: 1200 zł przy wpłacie zadatku do 10 lutego po tej dacie 1300 zł

Cena zawiera:–  2 noclegi
– pełne wyżywienie wegańsko/wegetariańskie, napoje w tym kawa / herbata / woda
– warsztaty i materiały warsztatowe

CO BĘDZIE POTRZEBNE NA WARSZTATACH:
wygodne ubranie, najlepiej wielowarstwowe, nie krępujące ruchów, coś do zawiązywania oczu, zeszyt , przybory do pisania, ubranie na ceremonię szałasu potu oraz ceremonię kakao
Możecie także zabrać ze sobą karimatę/ śpiwór/ kocyk, żeby wam było wygodnie i ciepło w trakcie relaksacji, zarówno w pozycji siedzącej jak i leżącej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: