WYTAŃCZ SWOJE MARZENIA – PRZEBUDZENIE WEWNĘTRZNEGO OGNIA 8 – 9 01. 2022

Serdecznie zapraszam na warsztat, którego intencją jest celebracja życia w wszystkich jego przejawach. Rozpalanie swojego wewnętrznego ognia, ponowne połączenie ze swoją mocą, pasją i radością życia. Otworzysz się na wielowymiarowość życia, na wrażliwość, intuicję, mądrość, radość, pasję, autentyczność, na wszystko co sprawia, że jesteśmy ludźmi w pełnym przepływie życia. Wrócisz do zapomnianych marzeń, pragnień i potrzeb, za którymi wciąż tęskni twoje serce, twoja dusza, do tego co nadaje sens Twojemu życiu. Otworzysz się na Nowe Życie, w pełnej zgodzie ze sobą. Nauczysz się nadawać kierunek swojej energii.

Ogień to moc, transformacja, to żywa, iskrząca energia działania, tworzenia , to lawa pasji życia, namiętność, kreacja. Żeby się w pełni wyrażać, realizować marzenia, manifestować je w życiu, trzeba mieć kontakt ze swoim wewnętrznym Ogniem. Żeby mieć odwagę żyć swoją prawdą potrzeba mieć także kontakt z każdym aspektem siebie jako istoty ludzkiej, zintegrować ciało, umysł i ducha, poczuć to ,że jesteśmy istotą wielowymiarową.

Ogień to rytm naszego serca, to energia która sprawia , że chce się nam żyć, motywacja do życia a także określanie siebie w świecie, współdziałanie z nim.

Co rozpala twoje serce? Co sprawia , że chcesz żyć? Jeśli w naszym sercu nie płonie ogień nie wiemy czego chcemy, w jakim kierunku zmierzamy, jak osiągnąć to czego chcemy, jak wprowadzić nasze marzenia w życie.

Będziemy odkrywać siebie na nowo, odzyskiwać swoją moc,  transformować to co potrzebuje transformować co potrzebuje transformacji, obejmować i akceptować to co potrzeba objąć w sobie i zaakceptować,, rozpalać swój wewnętrzny Ogień, odkrywać moc naszych uczuć, emocji, naszego umysłu, naszego ciała, naszego ducha. Doświadczać będziemy energii spontanicznego, ekstatycznego tańca,  medytacji w ruchu, świadomego oddechu, pracy z głosem oraz wielu innych efektywnych metod transformacji i rozbudzania ludzkiego potencjału.

Taniec, ruch to najlepsze narzędzie żeby połączyć się ze swoim ogniem, ziemia, wodą i powietrzem, ze swoim wewnętrznym światem. żeby wyzwolić siebie, swoje ciało, swój umysł, emocje, pragnienia, wyrazić siebie w pełni.

Wytańczyć można wszystko .Taniec to język naszej duszy.

Wystarczy , że pozwolisz swojemu ciału połączyć się z jego naturalnym rytmem, pozwolisz duszy przemówić poprzez ruch, oddech, rytm….

Będzie to inspiracja do rozpoczęcia podróży ku spełnieniu , inspiracja do odwagi życia swoją prawdą i podążania za głosem swojego serca.

A jak wyglądać będzie ta podróż zależy wyłącznie od ciebie,

ilu ludzi tyle dróg…

Będziemy odkrywać co wymaga transformacji w moim życiu , co mi już nie służy i z czym warto się już pożegnać się, co chcę zaprosic do swojego życia, na czym mi zależy, gdzie koncentruje się moja energia, kim jestem, po co tu jestem, co rozpala moje serce, co sprawia, że chcę żyć, jakim życiem chcę żyć, co daje mi spełnienie i wyrażenie mojego pełnego potencjału, co mnie przed tym powstrzymuje….?

Podczas warsztatu w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze doświadczysz:

• tańca, spontanicznego ruchu

• świadomej pracy z ciałem i oddechem

• rozluźnienia ciała , także pozbywania się napięcia i stresu

• wielowymiarowości swojego istnienia, otworzysz się na nowe wymiary siebie, odczuwania siebie, innych, świata wokół

• określenia i wzmocnienia swoich intencji na Nowe oraz odnalezienia siły i energii potrzebnej do zrealizowania marzeń

Warsztaty prowadzi:

Agnieszka Sypek Piniak – psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, terapeutka Recall Healing/ Totalna Biologia, terapeutka Ustawień Systemowych, przewodniczka na drodze rozwoju osobistego i duchowego, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka . Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą. W swojej pracy łączy wiele metod pracy z ciałem i umysłem, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej, medytację, szamanizm oraz wiele innych narzędzi i technik transformacji i budzenia ludzkiego potencjału. Studiuje święte tradycje ludzkości, koncentrując się przede wszystkim na szamańskich tradycjach rdzennych kultur Ameryk oraz Syberii. Od prawie 20 lat uczy się i praktykuje z doświadczonymi uzdrowicielami, szamanami, głównie z Ameryki Południowej, Środkowej i Północnej. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych, zachęca, aby zaczęli żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, cieszyć się życiem we wszystkich jego przejawach, czerpać moc z natury i żyć pełnią życia.Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomości. Jej praca opiera się głównie na intuicji i podążaniu za procesem. Czerpie inspirację zarówno z klasycznych nurtów, jak i szamańskiego sposobu postrzegania człowieka. Ceni mądrość rdzennych kultur, szczególnie etnicznych plemion Ameryki Południowej i Północnej, które często odwiedza. Na jej pracę ma także ogromny wpływ 30 lat praktyki medytacji, głównie w tradycji buddyjskiej, w szczególności Dzogczen.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata zadatku

kiedy:

8.01 sobota – 9.01 niedziela

godziny – 8.01 zaczynamy o  13.00 a  9.01 kończymy około 16.00

zapisy : sypekwarsztaty@gmail.com

Koszt: 

warsztaty : 8.01 – 9.01 – 750 zł – cena zawiera zakwaterowanie , wyżywienie , warsztaty,  chodzenie po ogniu

Gdzie : okolice Warszawy – dokładny adres zostanie podany po uprzedniej rejestracji na maila

zadatek w wysokość 250 zł

konto:

Agnieszka Sypek- Piniak

67 1050 1461 1000 0090 7477 6296

Tytuł wpłaty: wytańcz swoje marzenia

Po wpłacie zadatku proszę o przesłanie potwierdzenia na adres: sypekwarsztaty@gmail.com

%d blogerów lubi to: