BĄDŹ TYM, KIM JESTEŚ ! ODZYSKAJ CIAŁO – UWOLNIJ UMYSŁ – UCIELEŚNIJ DUSZĘ -15 -17.10 2021

ZAPRASZAM SERDECZNIE W PODRÓŻ DO ESENCJI SIEBIE, DO BYCIA AUTENTYCZNYM , DO ŚWIADOMEJ OBECNOŚCI W KAŻDYM DOŚWIADCZENIU, BYCIA W ZGODZIE ZE SOBĄ I OTACZAJĄCYM ŚWIATEM, A POPRZEZ TO, DO POCZUCIA WEWNĘTRZNEJ WOLNOŚCI, RADOŚCI ŻYCIA ORAZ SWOJEJ OSOBISTEJ MOCY. 

Do życia w zgodzie ze swoim sercem, życia swoja prawdą. Zapraszam do udziału w warsztatach odkrywania siebie i wewnętrznych poziomów naszego istnienia jakie stanowią fundament i warunek autentycznego życia w zgodzie ze sobą, własną energetyką, możliwościami i intencją – jest to fundamentalna praca do wykonania dla każdego z nas i jedyna droga dająca realne możliwości stworzenia twórczej i prawdziwej przestrzeni naszego życia. Odkrywanie tego Kim Jestem to proces, gdzie potrzeba intencji, motywacji, odwagi, dyscypliny i konsekwencji i na wszystkie te jakości tworzymy przestrzeń podczas wspólnej pracy warsztatowej.

Wsparcie grupy oparte na szczerości i wspólnym zaufaniu jest energią jakiej nie uzyskamy pracując indywidualnie, dlatego formuła warsztatu daje nam więcej mądrości, mocy i aktywnego wsparcia oraz unikatową możliwość bezpośredniej konfrontacji i manifestacji naszych osobistych odkryć i przejawień przy pełnej akceptacji formule moich warsztatów.

Zwykle tak zwana uzgodniona rzeczywistość jest zbiorem społecznych umów i kontraktów, która z zasady nakłada na nas „obowiązek przypisanej roli” dodatkowo niemal mechanicznie przypisując nam status podległości względem tych konwencji. Po latach funkcjonowania w takim sztucznym środowisku relacji opartych na systemach ról do zagrania i zadań do wykonania tracimy kontakt z naszą autentyczną i niezakłamaną ekspresją i potencjałem. Blokowanie naszej naturalnej i spontanicznej natury oraz ograniczanie potrzebnej nam do życia swobodnej przestrzeni warunkuje nasze ciało, energię i umysł tworząc zaburzenia fizyczne i psychiczne czy blokady na poziomie energii życiowej.

Warsztaty prowadzę tak, by każdy uczestnik mógł dotrzeć, rozpoznać i zrozumieć swoją obecną kondycję jej blokady, zaburzenia i uwarunkowania oraz rozpocząć proces odkrywania i samouzdrawiania poprzez otworzenie „przejść” i „korytarzy” do swojego autentycznego ja.

BĘDZIEMY PRACOWAĆ:

NA POZIOMIE CIAŁA – ruch , taniec, joga, improwizacja ruchowa, zrozumienie mowy ciała i komunikatów jakie ciało sygnalizuje oraz odkrywanie „języka ciała”, zrozumienie jego potrzeb i zahamowań. Ciało jest potężnym narzędziem transformacji i niezgłębioną skarbnicą mądrości i radości.

Na POZIOMIE ENERGII – używać technik medytacji i wizualizacji, pracy z oddechem, intencją. Skupimy się na wielowymiarowości istoty jaką jesteśmy i stymulacji przepływu poruszającej się w naszym ciele energii. Energia jest podstawowym elementem naszego istnienia i używając technik oddechowych i relaksacyjnych w formie statecznej i dynamicznej będziemy ją stymulować, wzmacniać i oczyszczać. Do pracy a poziomie energii i naszego pola oraz harmonizowania jej przepływu używam wielu różnych technik, którymi będę się z wami dzielić. Będziemy też kontaktować się z własną przestrzenią serca i duszy.

Na POZIOMIE UMYSŁU — popracujemy bezpośrednio z poziomem mentalnych programów oraz uwarunkowań, które w sposób bezpośredni determinują nasze sposoby reagowania oraz tworzą nasz światopogląd i specyficzną indywidualną „matrycę” przekonań, która często blokuje naszą autentyczną ekspresję i dostęp do wyższych wymiarów naszej istoty – przejawu kreatywnej , wielowymiarowej boskiej istoty jaką Jesteśmy, Wartością jakiej nie sposób przecenić jest na moich warsztatach sama obecność grupy – ludzi otwartych, świadomych i dających sobie wsparcie. Przez lata pracy udało mi się wypracować poziom wzajemnego szacunku i bezpieczeństwa, który uważam za niezbędny w skutecznej pracy z ludźmi.

Zapraszam serdecznie

…………………………………………………………………………………………………….

WARSZTATY POPROWADZI:

Agnieszka Sypek Piniak – psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, przewodniczka w drodze rozwoju osobistego i duchowego, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka . Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą. W swojej pracy łączy wiele metod pracy z ciałem i umysłem, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej, medytację, szamanizm oraz wiele innych narzędzi i technik transformacji i budzenia ludzkiego potencjału. Studiuje święte tradycje ludzkości, koncentrując się przede wszystkim na szamańskich tradycjach rdzennych kultur Ameryk oraz Syberii. Przez wiele lat uczyła się i praktykowała z doświadczonymi uzdrowicielami, szamanami, głównie z Ameryki Południowej, Środkowej i Północnej. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomości.Na przestrzeni prawie 30 lat moich własnych poszukiwań i doświadczeń oraz prawie już 25 lat ( będzie w przyszłym roku) pracy z ludźmi stworzyłam swoją autorską metodę, którą nazwałam Misterium Ciała i Ducha.Dzielę się nią z ludźmi pomagając im odkrywać ich własny potencjał, zachęcam, aby zaczęli żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, cieszyć się życiem we wszystkich jego przejawach, czerpać moc z natury i żyć pełnią życia. Moja praca opiera się głównie na intuicji i podążaniu za procesem.

Czerpię inspirację zarówno z klasycznych nurtów, jak i szamańskiego sposobu postrzegania człowieka. Cenię mądrość rdzennych kultur, szczególnie etnicznych plemion Ameryki Południowej i Północnej, które często odwiedzam. Na moją pracę ma także ogromny wpływ 30 lat praktyki medytacji, głównie w tradycji buddyjskiej, w szczególności Dzogczen.

…………………………………………………………………………………………………….

ZAJĘCIA JOGI POPROWADZI :

Magdalena Rzepka

Praca z ciałem, oddechem, umysłem poprzez jogę i relaks.

JOGĘ praktykuję od 15 lat jest to prawdziwa przygoda i pasja. Na przełomie tych lat poznałam różne ścieżki jogi, gdzie najbliżej mi do metody B.K.S. Iyengar. Uczestniczę w warsztatach jogi i medytacji u cudownych nauczycieli. Joga otworzyła mnie na własny rozwój, na pokonywanie własnych ograniczeń, na nowe smaki życia. Uruchomiła świadomość ciała i oddechu. Jest obecna w moim życiu każdego dnia. Jogę łączę z różnymi warsztatami rozwojowymi, z różnymi formami pracy z ciałem, energią, dźwiękiem co pozwala wzrastać mojej praktyce i mnie samej.

Prowadząc jogę staram się płynąć za aktualną potrzebą uczestników, za tym co w danym momencie nasze ciało, oddech i umysł potrzebuje.

Prowadzę zajęcia jogi, medytacji dynamicznych i relaksacji, masuję misami dźwiękowymi oraz wykonuję hawajski masaż Lomi Lomi Nui.

Mam także przyjemność prowadzić jogę na warsztatach u Agnieszki Sypek Piniak, a w wakacyjnym czasie w pięknych okolicznościach przyrody prowadzę joge na deskch – SUP Yoga.

Moje długoletnie doświadczenie pracy w korporacji pokazało mi jak ważny jest relaks i regeneracja.

Stąd odkryłam swoją pasję do wprowadzania w stan spokoju, oddechu i ukojenia. Uwielbiam ten łagodny wyraz twarzy po zajęciach jogi, medytacji oraz masażu…wtedy jest Ta Chwila…

zapisy : sypekwarsztaty@gmail.com

Kiedy: 15-17 października 2021

Gdzie: Ośrodek Rising Swan koło Mińska Mazowieckiego

Koszt: 950 zł

…………………………………………………………………………………………………..

CO BĘDZIE POTRZEBNE na WARSZTATACH:

wygodne ubranie, najlepiej wielowarstwowe, nie krępujące ruchów, coś do zawiązywania oczu, zeszyt , przybory do pisania.

Możecie także zabrać ze sobą karimatę/ śpiwór/ kocyk, żeby wam było wygodnie i ciepło w trakcie relaksacji, zarówno w pozycji siedzącej jak i leżącej.

%d blogerów lubi to: