ZAPISANE W CIELE – CO SPRAWIA, ŻE KAŻDY Z NAS JEST NAPRAWDĘ WYJĄTKOWY 22.08 – 28.08.21

ZAPISANE W CIELE – CO SPRAWIA ,ŻE KAŻDY Z NAS JEST NAPRAWDĘ WYJĄTKOWY ROZPOZNAWANIE TALENTÓW – ODKRYCIE INDYWIDUALNOŚCI – ŻYCIE W UCZCIWOŚCI

W naszym ciele zapisana jest cała nasza historia, wszystkie wydarzenia , emocje, relacje jak i wszystkie odpowiedzi, których tak uporczywie szukamy w świecie zewnętrznym. Odpowiedź jest w nas. Ciało jest świątynią ducha, który poprzez nie się przejawia, jest narzędziem magicznym, jest świadomością samą w sobie. Jeśli traktujemy je z szacunkiem i dajemy mu przestrzeń i uwagę żyjemy życiem świadomym, zdrowym i szczęśliwym.

Podróż w głąb siebie w poszukiwaniu Źródła osobistej Mocy i Mądrości , która poprowadzi nas w kierunku pełnego i świadomego życia. Efektem tego warsztatu będzie odkrycie swoich możliwości, tak by stać się prawdziwym twórcą własnego życia. Jeżeli chcesz wyjść poza “zaklęte kręgi” powracających problemów, odkryć swój prawdziwy potencjał, dowiedzieć się dlaczego jesteś wyjątkowa, niepowtarzalna istotą i zacząć żyć pełnią swoich możliwości własne życie, ten warsztat jest dla Ciebie. Zapraszam do świętowania i odkrywania autentycznego siebie, poprzez różne formy i metody pracy z ciałem, świadomością, umysłem . Do celebrowania swojej unikalności, autentyczności i harmonii.

Zachęcam Was do doświadczenia przygody odkrywania potencjału swojego ciała na nowo, do zaprzyjaźnienia się z nim, umoszczenia, zakorzenienia i zadomowienia się w ciele. Warsztat będzie okazją do zadbania o potrzeby ciała, lecz również do przyjrzenia się zapomnianym, zepchniętym na dno podświadomości rejonom, w których kryją się zarówno niesamowite skarby, jak i nasze nieuświadomione lęki, które z ukrycia mogą nami sterować.

Skoncentrujemy się na tym jak osiągać pełnię – odnaleźć te swoje części, które zagubiły się pośród życiowych doświadczeń i żyć w zgodzie z naturą, czerpać z niej moc i być świadomym, że jesteśmy jej częścią i podlegamy tym samym procesom co ona.

Spróbujemy dotrzeć do wewnętrznych obszarów, które gdzieś nam umknęły w ferworze życia codziennego, których często nie jesteśmy świadomi.Dowiemy się dlaczego pewne sytuacje w naszym życiu wciąż się powtarzają, co mówią do nas nasze emocje ,dlaczego nie doprowadzamy do końca pewnych spraw, co nas blokuje i dlaczego przed byciem w pełni sobą i cieszeniem się życiem w jego wszystkich barwach i odcieniach.

Czy żyję swoim życiem ?

Czy droga, którą wybrałem w życiu jest zgodna ze mną?
Czy jestem zadowolony z tego, kim Jestem?
Czy jestem zadowolony z tego jacy ludzie są wokół mnie?
Czy jestem zadowolony z tego, co robię?
Czy jestem zadowolony z tego w jakim kierunku zmierza moje życie ?
Czy czuję, że żyję pełnią życia ?
Jaki sens ma moje życie?
Jakie jest moje powołanie?
Gdzie znajduje się źródło mojej Mocy i jak pozostawać z nim w kontakcie w codziennym życiu?
Skąd się biorą się depresje, brak motywacji i podatność na stres?
W jaki sposób możemy korzystać z własnego potencjału?
Jak odnaleźć swoją drogę?

Jak rozpoznać to, co nas powstrzymuje lub ogranicza i jak sobie z tym radzić? – to tylko niektóre z pytań na które będziemy sobie odpowiadać podczas warsztatów

Wiedza, którą będziemy się z wami dzielić podczas warsztatów da wam perspektywę wglądu w wydarzenia z przeszłości i teraźniejszości, podniesie waszą świadomość dotyczącą wielu dziedzin waszego życia, roli odgrywanej w filmie zwanym życie, pozwoli na lepsze prowadzenie tego życiowego scenariusza w kierunku najwyższych intencji duszy.

Intencją warsztatu jest odkrycie swoich możliwości, tak by stać się prawdziwym twórcą własnego życia. Jeżeli chcesz wyjść poza “zaklęte kręgi” powracających problemów, odkryć swój prawdziwy potencjał i zacząć żyć pełnią swoich możliwości, ten warsztat jest dla Ciebie. Już czas aby przypomnieć sobie Kim Jesteś!!!

– spojrzenie na całą swoją historię życiową z nowej perspektywy
– odkrycie i zrozumienie powtarzalnych wzorców
– możliwość wyjścia poza automatyczne, nawykowe sposoby reagowania
– możliwość dokonania realnej zmiany scenariusza swojego życia
– odkrycie ścieżki kariery zgodnej ze ścieżką serca

W programie warsztatu :

– integralna praca ze świadomością
– taniec, spontaniczny ruch
– ciało jako instrument świadomości i narzędzie transformacji
– praca z ciałem – świadomość i mądrość ciała

-podstawy wiedzy Human Design oraz Totalnej Biologii

– medytacja – także różne rodzaje medytacji aktywnych ( między innymi dynamiczna Osho )
– odkrywania wewnętrznej wolności, radości i kreatywności
– transformacja starych wzorców – praca z przekonaniami
– praca z głosem i dźwiękiem – odkrywanie uzdrawiającej mocy głosu
– techniki relaksacji– integracja oddechem – praca z oddechem – świadome oddychanie – uwalnianie napięć fizycznych, umysłowych i emocjonalnych poprzez oddech

– ćwiczenia psychofizyczne , joga

prowadzenie warsztatu:
Agnieszka Sypek Piniak

Agnieszka Sypek Piniak – psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, przewodniczka w drodze rozwoju osobistego i duchowego, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka . Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą. W swojej pracy łączy wiele metod pracy z ciałem i umysłem, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej, medytację, szamanizm oraz wiele innych narzędzi i technik transformacji i budzenia ludzkiego potencjału. Studiuje święte tradycje ludzkości, koncentrując się przede wszystkim na szamańskich tradycjach rdzennych kultur Ameryk oraz Syberii. Przez wiele lat uczyła się i praktykowała z doświadczonymi uzdrowicielami, szamanami, głównie z Ameryki Południowej, Środkowej i Północnej. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomościNa przestrzeni prawie 30 lat moich własnych poszukiwań i doświadczeń oraz ponad 20 latach pracy z ludźmi stworzyłam swoją autorską metodę, którą nazwałam Misterium Ciała i Ducha.Dzielę się nią z ludźmi pomagając im odkrywać ich własny potencjał, zachęcam aby zaczęli żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, cieszyć się życiem we wszystkich jego przejawach, czerpać moc z natury i żyć pełnią życia. Moja praca opiera się głównie na intuicji i podążaniu za procesem. Czerpię inspirację zarówno z klasycznych nurtów, jak i szamańskiego sposobu postrzegania człowieka. Cenię mądrość rdzennych kultur, szczególnie etnicznych plemion Ameryki Południowej i Północnej, które często odwiedzam. Na moją pracę ma także ogromny wpływ ponad dwadzieścia lat praktyki medytacji, głównie w tradycji buddyjskiej, w szczególności Dzogczen.

Na warsztatach gotować nam będzie ,Wegekuchnia.com – pyszne jedzonko rezonujące z tematem dnia, który będzie ściśle powiązanym z procesem naszego warsztatu

Ilość miejsc ograniczona , decyduje kolejność zgłoszeń

Inwestycja: warsztaty: 1200 zł

plus pobyt ( noclegi i wyżywienie ) :

1010 zł zakwaterowanie w pokoju z łazienką w pokoju

970 zł zakwaterowanie w pokoju z łazienką na korytarzu

Cena pobytu zawiera koszty : noclegu oraz wyżywienia – 3 wegetariańskie posiłki dziennie

Miejsce na warsztacie zapewnia wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 500 zł i przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres: sypekwarsztaty@gmail.com

zapisy i kontakt: sypekawarsztaty@gmail.com

konto: Agnieszka Sypek Piniak

67 1050 1461 1000 0090 7477 6296

w tytule wpłaty proszę wpisać “ Komorze 2021 “

O wyborze pokoju decyduje kolejność rezerwacji. zgłoszenia drogą mailową

Miejsce warsztatu :

„Przystanek Komorze”

Pojezierze Drawskie – okolice Czaplinka

78-445 Komorze 3

Przystanek Komorze znajduje się w malowniczej miejscowości Komorze ( niedaleko Szczecinka i Czaplinka ) na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego i Pojezierza Drawskiego, krainy czystych jezior i pięknych lasów. Około 300 m od domu mamy cudowne ( pierwszej klasy czystości) jezioro Komorze. W 10 minut spokojnym spacerem przez las można dojść do plaży z dobrym dostępem do jeziora .Sam ośrodek to dwa duże domy połączone ze sobą piękną salą z widokiem na ogród, w której obywają się nasze zajęcia. Do dyspozycji gości są również tarasy, oraz urokliwy, pełny kolorowych kwiatów ogród. Latem także ogród warzywny, z którego korzystamy gotując gościom. Na terenie obiektu można znaleźć kilka stref wypoczynku, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych – część z łazienkami, 4 pokoje mają 3 wspólne łazienki. Pościel na wyposażeniu ośrodka, ale trzeba wziąć ręczniki (pod prysznic i na plażę).

O wyborze pokoju decyduje kolejność zgłoszeń

Zaczynamy w niedzielę 22 sierpnia około 17:00, a kończymy w sobotę 28 sierpnia obiadem o 12:00. Pierwszym posiłkiem jest kolacja 22 sierpnia o 18.30 / 19:00.

%d blogerów lubi to: