HUMAN DESIGN – DROGA DO SIEBIE – 16 -18.10 2020

Zapewne widzisz, że na świecie dzieje się coś, z czym nigdy nie mieliśmy do czynienia. Różnie ludzie na to reagują, ale jaka jest dominująca energia? Chyba nawet nie muszę pisać. Każdy z nas to czuje. Human Design od lat mówił, że taki moment przyjdzie. Przez lata podkreślał, jak ważna jest rola poznania samego siebie, aby móc nawigować w czasie globalnych zmian. Na szczęście dał też narzędzia umożliwiające odkrycie własnej konstrukcji.

Osoby, które to zrobiły, podkreślają uczucie ulgi i wewnętrznego spokoju, które się pojawia. Dlaczego? Życie każdego z nas to ciągły proces podejmowania decyzji. Jedynie niewielką część z nich podejmujemy świadomie. Cała reszta odbywa się w oparciu o programy, które wgrywają się w nas w wyniku oddziaływania świata zewnętrznego. Rodzina, szkoła, znajomi, praca, media. Wszystko to kształtuje z nas potworka, który z czasem staje się dla nas samych nieznośny. Zatracamy umiejętność dostrzeżenia tego, czym jesteśmy w swojej esencji – co stanowi o naszej wyjątkowości. Odwrócenie tego procesu jest jednak możliwe. Warstwa po warstwie da się zdjąć ten bagaż programów. HD pozwala wejść w logiczny proces dekodowania, odblokowywania własnego potencjału. Wraz z wejściem na drogę doświadczania tego, co na temat naszej konstrukcji mówi HD, z każdym wschodem słońca widzimy więcej, z większą rozdzielczością. Zaczynamy patrzeć na świat w HD. Pojawia się poczucie ulgi, a życie wchodzi stan flow, gdzie w odpowiednim momencie przychodzi do nas to, co chcieliśmy, by przyszło w tej inkarnacji. Zaczynamy realizować swój wielki kosmiczny plan wychodzenia ze słoika. Prawdy nie znajdziesz na zewnątrz. Jedyna droga prowadzi do wnętrza Ciebie. I jest ona wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. I tylko Ty możesz nią podążać. Świat autorytetów sypie się na naszych oczach. Jedyne, co możesz zrobić, to odnaleźć własne jego źródło, by poczuć się bezpiecznie.

Serdecznie zapraszam osoby zainteresowane Human Design na dwudniowe warsztaty. Skierowane są one do osób rozpoczynających swoją przygodę z tym tematem. W ciągu dwóch dni będziemy zgłębiać wiedzę na poziomie umożliwiającym czytanie bodygraphu. Nawet podstawowa wiedza jest dosyć rozległa, dlatego będziemy skupiać się głównie na zbudowaniu solidnych fundamentów dla zrozumienia tego tematu. W pewnych obszarach zanurkujemy jednak dużo głębiej, jeśli sytuacja będzie tego wymagała. Warsztaty mają to do siebie, że są formą interaktywną i uczestnicy na bieżąco mają możliwość wpływania na poruszane tematy, . Przyjrzymy się bliżej poszczególnym konstrukcjom każdego z uczestników, ucząc się w ten sposób odczytywania wykresów innych osób.

Co zawiera program ramowy warsztatów?
Krótka historia HD i podstawowa wiedza teoretyczna
Co mówi HD o przyszłości
Czarne vs czerwone, czyli dwa rodzaje świadomości w jednym ciele
Podstawowe typy i związane z nimi strategie podejmowania decyzji
Źródło autorytetu –
Linie – w jaki sposób powstają profile
Profile, czyli jaką rolę odgrywam na tym świecie
Centra, kanały i bramki – czym jest definicja i aktywacja
Czym jest krzyż inkarnacyjny
Jak czytać bodygraph

warsztaty poprowadzi : Tomasz Truszkowski
LINK DO PROFILU „ŻYCIE W HD TOMASZ TRUSZKOWSKI” NA FB:
https://www.facebook.com/zyciewhd

LINK DO PROFILU „ŻYCIE W HD” NA YOU TUBE:
https://www.youtube.com/channel/UC8i_eReKYM-Cl7K4n6UPuRw

zapisy i informacje: sypekwarsztaty@gmail.com

miejsce: piękny ośrodek koło Mińska Mazowieckiego
data : 16-18.10 2020
zaczynamy w piątek 16.10 o 18.00
a kończymy w niedzielę 18.10 o 17.00

Ilość miejsc jest ograniczona !
Rezerwacja miejsca odbywa się przez wysłanie zgłoszenia na adres sypekwarsztaty@gmail.com i wpłata zaliczki

inwestycja : 800 zł – zawiera koszty noclegu, wyżywienia i warsztatów
( zachęcam do wykorzystania tej okazji , ponieważ jest to cena promocyjna )

%d blogerów lubi to: