Majówka na Podlasiu 28.04-3.05 2023

ZAPISZ SIĘ >>

Ciało – Umysł – Totalna Biologia – Recall Healing – Dźwięk – Joga – Taniec – Relaks – Medytacja – Natura

Życie jest wielowymiarowe. Istniejemy na wielu poziomach i nasze warsztaty służą odkrywaniu naszego wewnętrznego bogactwa i głębi doświadczenia czystej i niezafałszowanej świadomości procesu życia. Na poziomie ciała i świadomości poprzez zmysły w naturalnej symbiozie z tym co jest pozwolimy sobie na odkrywanie nas samych. Damy sobie przestrzeń na bycie tym kim jesteśmy. To naturalna mądrość i moc. Ilość metod i wiedzy z jakiej możemy korzystać w tej podróży jest nieograniczona, jednak metoda nie może nas ograniczać. Nasze autentyczne istnienie przekracza każde ograniczenie i właśnie na tym poziomie staramy się pracować podczas warsztatów. Nasza praca jest rodzajem subtelnego tańca z bogactwem jaki każda żywa istota nosi w sobie. Żadna definicja nie potrafi wyczerpać własnej treści, podobnie w mojej pracy używam wielu metod jednak najważniejszą z nich jest czysty fakt obecności w żywym procesie życia. Zapraszamy serdecznie na warsztaty

w programie warsztatu:

– spontaniczny ruch, taniec

– joga

– praca z ciałem

– koło emocji i heksagram urodzin – emocje w ujęciu Totalnej Biologi/ Recall Healing

  • – psychogenealogia
  • – dekodowanie biologiczne

– rozpoznawanie podświadomych programów i przekonań i ich transformacja – praca z umysłem

– praktyka uważności

– praca z dźwiękiem i głosem – metody samouzdrawiania i regeneracji

– medytacja – także różne rodzaje medytacji dynamicznych

– ceremonie dźwięku – misy, gongi, głos oraz wiele innych instrumentów

– świadomy relaks

– integracja oddechem – uwalnianie napięć fizycznych, umysłowych i emocjonalnych poprzez oddech

  • – bania – słowiańska sauna

oraz wycieczki w naturę

Warsztaty poprowadzi : Agnieszka Sypek Piniak – psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, terapeutka Recall Healing /Totalna Biologia , terapeutka Ustawień Systemowych,  pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka. Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą. W swojej pracy łączy wiele metod pracy z ciałem i umysłem, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej, medytację, szamanizm oraz wiele innych narzędzi i technik transformacji i budzenia ludzkiego potencjału.  Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Studiuje święte tradycje ludzkości, koncentrując się przede wszystkim na szamańskich tradycjach rdzennych kultur Ameryk oraz Syberii. Przez wiele lat uczyła się i praktykowała, co także czyni w chwili obecnej ,  z doświadczonymi uzdrowicielami, szamanami, głównie z Ameryki Południowej, Środkowej i Północnej. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomości

Na przestrzeni prawie już 30 lat moich własnych poszukiwań i doświadczeń oraz ponad 20 lat pracy pracy z ludźmi stworzyłam swoją autorską metodę, którą nazwałam Misterium Ciała i Ducha. Dzielę się nią z ludźmi pomagając im odkrywać ich własny potencjał, zachęcam aby zaczęli żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, cieszyć się życiem we wszystkich jego przejawach, czerpać moc z natury i żyć pełnią życia. Moja praca opiera się głównie na intuicji i podążaniu za procesem. Czerpię inspirację zarówno z klasycznych nurtów, jak i szamańskiego sposobu postrzegania człowieka. Cenię mądrość rdzennych kultur, szczególnie etnicznych plemion Ameryki Południowej i Północnej, które często odwiedzam. Na moją pracę ma także ogromny wpływ ponad dwadzieścia lat praktyki medytacji, głównie w tradycji buddyjskiej, w szczególności Dzogczen.

  Jogę poprowadzi Magdalena Rzepka – Ta Chwila Magda 
JOGĘ praktykuję od 17 lat jest to prawdziwa przygoda i pasja. Na przełomie tych lat poznałam różne ścieżki jogi, gdzie najbliżej mi do metody B.K.S. Iyengar. Uczestniczę w warsztatach jogi i medytacji u cudownych nauczycieli. Joga otworzyła mnie na własny rozwój, na pokonywanie własnych ograniczeń, na nowe smaki życia. Uruchomiła świadomość ciała i oddechu. Jest obecna w moim życiu każdego dnia. Jogę łączę z różnymi warsztatami rozwojowymi, z różnymi formami pracy z ciałem, energią, dźwiękiem co pozwala wzrastać mnie samej i praktyce. Prowadząc jogę staram się płynąć za aktualną potrzebą uczestników, za tym co w danym momencie nasze ciało, oddech i umysł potrzebuje.

Prowadzę zajęcia jogi, medytacji dynamicznych i relaksacji, mam także przyjemność prowadzić jogę i relaksacje na warsztatach u Agnieszki Sypek Piniak, prowadziłam też SUP Jogę, prowadzę zajęcia dla różnych grup wiekowych oraz indywidualnie.

Moje długoletnie doświadczenie pracy w korporacji pokazało jak ważny jest relaks i regeneracja. Stąd odkryłam swoją pasję do wprowadzania w stan spokoju, oddechu i ukojenia oraz pokazywania, że można ten stan miękkości mieć na co dzień.

Dodatkowo zajmuję się sesjami w dźwięku oraz sesjami Access bars oraz Access Body Process oraz masaże Lomi Lomi Nui.

ILOŚĆ MIEJSC NA WARSZTATY JEST OGRANICZONA DO 10 OSÓB ,
DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

zgłoszenia i informacje: sypekwarsztaty@gmail.com

data : 28.04 – 3.05 2023
gdzie : okolice Sokółki /Krynek
godziny: 28.04 g,18.00 – 3.05 g,15.00

Inwestycja w siebie :1750 zł przy wpłacie zaliczki do 28 lutego , po tej dacie 1950 zł

%d blogerów lubi to: