Wiedza Serca – warsztaty sylwestrowe – 28.12.2022 -1.01.2023 Mazury

TANIEC, JOGA, PRACA Z CIAŁEM, MEDYTACJA, CEREMONIA PRZEJŚCIA, ŚWIADOMY ODDECH, ARTETERAPIA, MUZYKA NA ŻYWO, WOLNOŚĆ , RELAKS, RADOŚĆ, OBECNOŚĆ, ŚWIADOMOŚĆ

Z okazji Gwiazdki prezent od Mikołaja ! sprawdź na dole informacji

ZAPISY : https://tinyurl.com/56e84thc

Droga każdego człowieka zapisana jest w jego sercu.

Życie jest wielowymiarowe. Istniejemy na wielu poziomach i moje warsztaty służą odkrywaniu naszego wewnętrznego bogactwa i głębi doświadczenia czystej i niezafałszowanej świadomości procesu życia. Na poziomie ciała i świadomości poprzez zmysły w naturalnej symbiozie z tym co jest pozwolimy sobie na odkrywanie nas samych. Poprzez kontakt zmysłów z przejawieniem żywego pola i procesu życia poprzez ruch i kontemplację pozwalamy rzeczywistości być jaką jest. Dajemy sobie przestrzeń na bycie tym kim jesteśmy. To naturalna mądrość i moc. Ilość metod i wiedzy z jakiej możemy korzystać w tej podróży jest nieograniczona, jednak metoda nie może nas ograniczać. Nasze autentyczne istnienie przekracza każde ograniczenie i właśnie na tym poziomie staram się pracować podczas warsztatów. Nasza  praca jest rodzajem subtelnego tańca z bogactwem jaki każda żywa istota nosi w sobie. Żadna definicja nie potrafi wyczerpać własnej treści, podobnie w mojej pracy używam wielu metod jednak najważniejszą z nich jest czysty fakt obecności w żywym procesie życia.

Będzie to czas celebracji życia

Pielęgnowania pierwotnych fundamentów istnienia

Rozpalania swojego wewnętrznego ognia

Czas transformacji

Czas dla ciała, serca, umysłu i ducha

(…) jedyną rzeczą, której nie możesz w życiu uniknąć to jest twoja osobista moc. Albo ty ją weźmiesz w swoje ręce albo ona weźmie ciebie , albo nauczysz się korzystać z niej w taki sposób, żeby to ci służyło, żeby to było przetransformowane, świadome, przytomne albo będziesz w miejscu porażki, ale nie porażki w sensie sukcesu światowego, tylko poczucia niemożności, trudności, niespełnienia (…)

Carlos Castaneda

w programie warsztatu:

taniec

joga

praktyka uważności

medytacja – także różne rodzaje medytacji dynamicznych

ceremonia przejścia

arteterapia

dużo muzyki na żywo i pracy z dźwiękiem

odkrywania wewnętrznej wolności, radości i kreatywności

rozpoznawanie podświadomych programów i przekonań i ich transformacja

praca z oddechem – uwalnianie napięć fizycznych, umysłowych i emocjonalnych poprzez oddech – integracja ciała, umysłu i emocji

relaksacja oparta na technikach oddechowych oraz świadomej pracy z ciałem

medytacje muzyczne – przy dźwięku gongów, mis kryształowych oraz wielu innych instrumentów  

wiedza na temat mocy dźwięku

otwieranie głosu

oraz niespodzianki !!!!!

dzięki udziałowi w warsztatach :

wypoczniesz, zrelaksujesz się , zregenerujesz się

nabierzesz sił i energii w pięknych okolicznościach przyrody

zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem

dasz odpocząć swojej głowie

skontaktujesz się ze sobą i swoją najgłębszą naturą

będziesz się świetnie bawić

nawiążesz wspaniałe nowe znajomości

oraz doświadczysz wiele wiele więcej

Zapraszam Was w fascynującą podróż w głąb Siebie, do swojego serca, duszy, do esencji istnienia. Z podroży tej powrócicie zupełnie odmienieni, wzmocnieni, pełni energii i pasji, gotowi do wprowadzania koniecznych zmian w życiu i realizacji najśmielszych marzeń.

Dzięki technikom pracy z ciałem, działań muzycznych i artystycznych oraz głębokich procesów terapeutycznych możemy uzdrawiać i transformować swoje relacje oraz wzbogacać swoje życie. Więzi z z innymi ludźmi  to ukryte źródło naszej życiowej energii dlatego praca na tym poziomie jest bardzo efektywna i szybko wpływa na pozytywne zmiany w naszym życiu. Wspólny udział w Kręgu gdzie uczymy się wzajemnego poszanowania i umiejętności słuchania oraz komunikacji, czy poznawanie się w kontekście zajęć takich jak robienie mapy marzeń, zajęcia parateatralne, taniec i wspólne muzykowanie tworzą niezwykłą możliwość odkrywania siebie nawzajem w nowy i świeży sposób.

Odkrywać będziemy :

Co wymaga transformacji w moim życiu, co mi już nie służy, jakiego życia pragnę, na czym mi zależy, gdzie koncentruje się moja energia, kim jestem, po co tu jestem, co rozpala moje serce, co sprawia, że chcę żyć, jakim życiem chcę żyć, co daje mi spełnienie i wyrażenie mojego pełnego potencjału, co mnie przed tym powstrzymuje….

Otworzymy się na wielowymiarowość życia, na wrażliwość i intuicję, mądrość, radość, pasję, autentyczność, na wszystko co sprawia , że jesteśmy ludźmi w pełnym przepływie życia.

Wrócimy do zapomnianych marzeń, pragnień i potrzeb, za którymi wciąż tęskni nasze serce, nasza dusza , do tego co nadaję sens naszemu życiu. Pozwolimy odejść staremu, pożegnamy z miłością to, co nam już nie służy, z czym się ostatecznie rozstajemy, co zakańczamy w wymiarze fizycznym, psychicznym i emocjonalnym. Określimy swoje pragnienia, odnajdziemy siłę i energię potrzebną do spełnienia zamierzonych celów.

podczas warsztatu w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze doświadczysz:

Ceremonii Przejścia

Spontanicznego tańca, ruchu, medytacji , śpiewu i zabawy.

Muzyki na żywo !

Rozluźnienia ciała , także pozbywania się napięcia i stresu.

Wielowymiarowości swojego istnienia, otworzysz się na nowe wymiary siebie i odczuwania siebie, innych, świata wokół, natury i przyrody

Określenia i wzmocnienia swoich intencji oraz odnalezienia siły i swej energii potrzebnej do ich zrealizowania

Wspaniałej, niekonwencjonalnej nocy sylwestrowej w fantastycznym towarzystwie i cudownym miejscu 

UWAGA ! WYJAZD BEZALKOHOLOWY !!!!

Program warsztatu jest dopasowywany do dynamiki i potrzeb grupy. Będzie oczywiście także czas wolny, ponieważ po to jedziemy w naturę, żeby cieszyć się nią cieszyć, żeby był czas na spacery, czas dla siebie, czas na odpoczynek, rozmowę .

Warsztaty prowadzi – Agnieszka Sypek Piniak

Agnieszka Sypek Piniak – psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, konsultantka Recall Healing/ Totalna Biologia, terapeutka Ustawień Systemowych, przewodniczka na drodze rozwoju osobistego i duchowego, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka . Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą. W swojej pracy łączy wiele metod pracy z ciałem i umysłem, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej, medytację, szamanizm oraz wiele innych narzędzi i technik transformacji i budzenia ludzkiego potencjału. Studiuje święte tradycje ludzkości, koncentrując się przede wszystkim na szamańskich tradycjach rdzennych kultur Ameryk oraz Syberii. Od prawie 20 lat uczy się i praktykuje z doświadczonymi uzdrowicielami, szamanami, głównie z Ameryki Południowej, Środkowej i Północnej. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych, zachęca, aby zaczęli żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, cieszyć się życiem we wszystkich jego przejawach, czerpać moc z natury i żyć pełnią życia.Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomości. Jej praca opiera się głównie na intuicji i podążaniu za procesem. Czerpie inspirację zarówno z klasycznych nurtów, jak i szamańskiego sposobu postrzegania człowieka. Ceni mądrość rdzennych kultur, szczególnie etnicznych plemion Ameryki Południowej i Północnej, które często odwiedza. Na jej pracę ma także ogromny wpływ 30 lat praktyki medytacji, głównie w tradycji buddyjskiej, w szczególności Dzogczen.

zajęcia jogi Magdalena Rzepka – Magda Ta Chwila

JOGĘ praktykuję od 17 lat jest to prawdziwa przygoda i pasja. Na przełomie tych lat poznałam różne ścieżki jogi, gdzie najbliżej mi do metody B.K.S. Iyengar. Uczestniczę w warsztatach jogi i medytacji u cudownych nauczycieli. Joga otworzyła mnie na własny rozwój, na pokonywanie własnych ograniczeń, na nowe smaki życia. Uruchomiła świadomość ciała i oddechu. Jest obecna w moim życiu każdego dnia. Jogę łączę z różnymi warsztatami rozwojowymi, z różnymi formami pracy z ciałem, energią, dźwiękiem co pozwala wzrastać  mnie samej i praktyce. Prowadząc jogę staram się płynąć za aktualną potrzebą uczestników, za tym co w danym momencie nasze ciało, oddech i umysł potrzebuje. Warsztat sylwestrowy to czas zimowy kiedy w przyrodzie jest zimno i wilgotno, będziemy po świętach gdzie brzuszki będą potrzebowały czasu na regenerację

Prowadzę zajęcia jogi, medytacji dynamicznych i relaksacji, mam także przyjemność prowadzić  jogę i relaksacje na warsztatach u Agnieszki Sypek Piniak, prowadziłam też SUP Jogę, prowadzę zajęcia dla różnych grup wiekowych oraz indywidualnie.

Moje długoletnie doświadczenie pracy w korporacji pokazało mi jak ważny jest relaks i regeneracja. Stąd odkryłam swoją pasję do wprowadzania w stan spokoju, oddechu i ukojenia oraz pokazywania, że można ten stan miękkości mieć na co dzień. 

Dodatkowo zajmuję się sesjami w dźwięku oraz sesjami Access bars oraz Access Body Process.

strona Magdy : https://www.facebook.com/tachwilamagda

Arteterapia – Aleksandra Chaberek

Aleksandra Chaberek – Zawsze malowałam, odkąd pamiętam. Natarczywa potrzeba nieustającego bazgranina nie opuszczała mnie przez całe dzieciństwo i młodość. Naturalnym biegiem rzeczy była uczelnia artystyczna (ASP w Warszawie), gdzie studiowałam na wydziale malarstwa u wybitnego kolorysty i nadzwyczajnie wrażliwego człowieka Stefana Gierowskiego.Czym jestem starsza, tym bardziej do mnie dochodzi, że człowiek ten nie tylko otworzył we mnie wrażliwość na sztukę, ale i na człowieka – mówił do mnie z wielką uwagą i szacunkiem, nie korygował, nie krytykował, z ostrożnością dmuchał w ogień mojej namiętności człowieczej. Teraz zaczęłam się dzielić tym, co do mnie przyszło przez lata malowania. Jest to wiedza, której nie można się nauczyć, można jej doświadczyć – bo wiedza ta jest odmieniona przez każdą istotę w jej specyficzny, jedyny dla niej, właściwy sposób. Nieraz trzeba czasu i cierpliwości, żeby zdjąć przesłony oddzielające nas od Nas samych. Efektem tego jest poczucie wolności – to na początek … a później jest coraz lepiej.

Gongi, misy oraz inne instrumenty – Michał Ożarowski

Michał Ożarowski – realizator dźwięku, muzyk, kompozytor, certyfikowany praktyk masażu dźwiękiem. Od 2016 roku czynnie zajmuje się zastosowaniem dźwięku w procesie terapeutycznym, zgłębia jego naturę w procesie pracy w sferach ciała, umysłu i ducha. Podstawowe narzędzia, których używa to instrumenty idiofoniczne (gongi, misy), instrumenty balansujące system energetyczny, głos i śpiew.

Kanał YouTube z muzyką medytacyjną Michała: https://www.youtube.com/channel/UCo4b_einw77b1bxJR3ggjLQ

Wspaniałe posiłki (specjalnie przygotowane wzmacniające menu) przygotowywać nam będzie Marcin Piniak

Marcin Piniak – zawodowo zajmuje się szeroko pojętym zdrowym i świadomym żywieniem, jako wegański i wegetariański kucharz gotuje na warsztatach rozwojowych, prowadzi warsztaty gotowania i wykłady z praktycznych elementów Tradycyjnej Dietetyki Medycyny Chińskiej, którą zgłębia od wielu lat. Studiował dziennikarstwo i fascynuje go aspekt komunikacji, a szczególnie tej jaką nawiązujemy sami z sobą przekierowując uwagę z zewnętrznego świata ku naszej autentycznej naturze pełnej miłości i współczucia. Od ponad dwudziestu lat praktykuje nauki buddyjskie i medytację. Podąża za naukami Dzogczen przekazanymi przez Czogjala Namkhai Norbu Rinpoche, który jest dla niego wielką inspiracją.Pisze, fotografuje i nagrywa felietony video tworząc opowieści o zdrowej kuchni i świadomym życiu. Opublikował alegoryczną powieść „17” o cieniach zachodniej cywilizacji i procesie transformacji.

Bez wątpienia to co jemy wpływa na nasze ciało, umysł wpływa na ciało, ciało wpływa na stan umysłu, konkluzja: warto karmić się odpowiednim „pokarmem”

Marcin o sobie” Gotowanie to moja pasja i ciągła nauka. Wege kuchnia to radość, magia i przygoda. To przestrzeń dla swobodnego tworzenia i odnajdywanie własnych pomysłów i inspiracji. Dla mnie kuchnia to świadomość i obecność w tym co jemy, jak jemy i z jakim skutkiem.” Tworzy w stylu „fusion”, a swoją wiedzę opiera na bardzo spójnym i holistycznym zakresie wiedzy dietetyki tradycyjnej medycyny chińskiej – to świadomy sposób przyrządzania i komponowania jedzenia oparty na harmonijnej wiedzy z zakresu żywienia i traktowania pokarmu jako lekarstwa.

Więcej informacji o wegekuchni na stronie :

https://wegekuchnia.com

kanał na YT Marcina https://www.youtube.com/user/paradyzine23

ILOŚĆ MIEJSC NA WARSZTATY JEST  OGRANICZONA , DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

zgłoszenia i informacjesypekwarsztaty@gmail.com

miejsce : Ośrodek Warsztatowy MaPa , Gorło /Stare Juchy

Cena warsztatu z okazji Gwiazdki ! 2280 zł zamiast 2480 zł !

CENA OBEJMUJE : 5 dni warsztatów, noc sylwestrową, pobyt, noclegi i wyżywienie , drewno , kącik kawowo- herbaciany 24h na dobę i niespodzianki 🙂

Bezzwrotny zadatek w kwocie 700 zł gwarantuje miejsce warsztacie – nr konta i szczegóły zostaną podane po zapisaniu się na listę

ZAPISY : https://tinyurl.com/56e84thc

Po indywidualnych ustaleniach można zapłacić w ratach

%d blogerów lubi to: