W krainie relacji – Sztuka Bycia Sobą 25-30 września nad polskim morzem – Smołdziński Las

„Pamiętaj, że kiedy kogoś spotykasz, jest to święte spotkanie.
Tak bowiem, jak ujrzysz drugiego człowieka, będziesz widział samego siebie, jak go potraktujesz, potraktujesz siebie, jak o nim pomyślisz, pomyślisz o sobie. Nigdy o tym nie zapominaj, bo właśnie w nim znajdziesz albo utracisz samego siebie.”
„Mała księga cudów”


Nasz świat to relacje. Relacje ze sobą, z partnerami, z rodziną, przyjaciółmi, bliskimi i dalszymi ludźmi, ale także relacje z planetą i naturą. Wszystkie są równie ważne i wszystkie wpływają na siebie wzajemnie. Najważniejsze jednak jest uzdrowienie relacji z naszym duchem i ciałem, a także odkrycie relacji w rodzie z którego pochodzimy, ponieważ to właśnie stanowi początek wszystkich innych relacji.

Kiedy mamy otwarte i wrażliwe serce i jesteśmy połączeni ze swoim ciałem wówczas dopiero wtedy możemy mieć możliwość nawiązywania naprawdę głębokich i szczerych relacji z innymi ludźmi i rzeczywistością. Uzdrowić tą pierwotną relację to wnieść do „wspólnego pola” moc autentyczności, twórczy i kreatywny potencjał – otworzyć się na innych. Poznaj siebie – to poznasz drugiego człowieka. Pokochaj siebie – to pierwszy krok.

Połączenia… jesteśmy jak drzewa , połączeni …. z ziemią, z niebem, z innym istotami. Czasem o tym zapominamy, że jesteśmy częścią wszystkiego „Sztuka Bycia Sobą – w krainie relacji”, gdzie będziemy sobie przypominać, eksplorować, doświadczać, uzdrawiać połączenia, relacje…
Dzięki relacjom wzrastamy, uczymy się kochać. Najważniejszą relacją, której odzwierciedleniem jest cała reszta naszych relacji ze światem, to nasza relacja z samym sobą. Warto się temu przyjrzeć.Jest okazja, żeby zrobić to w przyjaznej i bardzo wspierającej przestrzeni.
Podaruj sobie czas dla siebie a doświadczysz jak ten czas poświęcony sobie zaprocentuje jakością twojego życia
Bądź w pełni obecny w swoim własnym życiu .
Jaka jest twoja relacja z samym sobą?
Czy jesteś sobą w relacjach z innymi ludźmi?
Jaka/jaki jesteś naprawdę? Kim Jesteś ?
Jaki jest cel twojego życia?
Czy twoje życie ma głębszy sens?
Czy podążasz za głosem swojego serca?
Czy w pełni realizujesz swój potencjał?
Gdzie jest źródło twojej osobistej mocy i czy jesteś z nim w kontakcie w życiu codziennym?
W jaki sposób zarządzasz swoją energią?
I… dlaczego kontakt z naturą jest taki ważny w kontekście tych wszystkich pytań ?
Tym razem zajmiemy się relacjami – przede wszystkim relacją ze samym sobą, swoim sercem, ciałem, emocjami, umysłem, swoim żeńskim i męskim aspektem oraz relacjami partnerskimi, relacjami rodzinnymi, przyjacielskimi, relacjami z pracą, pieniędzmi oraz oczywiście światem natury , której jesteśmy nieodłączna częścią .
Zapraszam Was w fascynującą podróż w głąb siebie, w podróż, w której możecie ponownie połączyć się ze swoją wewnętrzną Mocą i odkryć prawdziwego siebie. Powrócicie z tej podroży pełni żywotnej energii i pasji, gotowi do dokonania zmian w swoim życiu, tak aby każdego dnia żyć pełnią swoich możliwości i w zgodzie ze swoim Sercem realizować swoje najśmielsze marzenia będąc w twórczej relacji ze sobą, światem i naturą.

W programie warsztatu :

– przyjrzenie relacjom z nowej perspektywy

– powtarzające się wzorce zachowań relacyjnych

– analiza heksagramu narodzin
– uwalniania się od starych wzorców – rozpoznawanie podświadomych programów, przekonań i ich transformacja

– świadome budowanie relacji opartej na prawdzie i w zgodzie ze sobą


– odkrywanie sposobów korzystania z siły i wyrażania słabości


– uzdrawianie relacji


– odkrywanie osobistego potencjału – wewnętrzna wolność, radość i kreatywność


– konstelacje archetypowe


– Recall Healing / Totalna Biologia

– dekodowanie biologiczne


– dlaczego relacja z naturą jest tak istotna


– praca z ciałem i emocjami


– rozpoznawanie podświadomych programów i przekonań i ich transformacja


– joga, taniec, ruch, relaks
– medytacja – także różne rodzaje medytacji aktywnych/ ćwiczenia psychofizyczne – oraz specjalna Ceremonia Kakao


Relacja z naturą jest bardzo ważnym aspektem naszego życia. Czy zdajemy sobie z tego sprawę czy nie jesteśmy częścią natury, podlegamy tym samym prawom i procesom. Kiedy jesteśmy od niej oddzieleni, jesteśmy oddzieleni od nurtu życia. Kiedy świadomie łączymy się ze naturą zaczynamy żyć pełnią życia, docieramy do odwiecznej wiedzy, o tym skąd pochodzimy i dokąd zmierzamy, o wielowymiarowości naszego istnienia, o tym , że jesteśmy częścią wszechświata. Natura uczy nas balansu, życia w zgodzie z naturalnym rytmami, cyklami, akceptacji życia we wszystkich jego przejawach, bycia w zgodzie z naszą najgłębszą esencją.
Zapraszam Was do świętowania życia i odkrywania autentycznego siebie, ponownego połączenia ze swoja osobistą mocą w zgodzie z otaczającym nas światem i Naturą.

„Rodzaj natrętnego krążenia wokół „ja, siebie i tego, co moje” nie jest tym samym, co miłość do samego siebie… Kochanie siebie kieruje nas w stronę zdolności do bycia odpornym, wewnętrznego współczucia i zrozumienia, które są po prostu tym, co nazywamy życiem.
Sharon Salzberg, The Force of Kindness”


Na warsztatach postaramy się przede wszystkim dotrzeć do uzdrowienia i połączenia ze sobą. Podzielimy się własnymi doświadczeniami i naszymi doświadczeniami w relacjach. Będziemy szukać tych delikatnych połączeń, czułych miejsc, które sprawiają że możemy komunikować się z poziomu serca.

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Sypek Piniak – psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, konsultantka Recall Healing /Totalna Biologia , terapeutka Ustawień Systemowych, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka. Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą. W swojej pracy łączy wiele metod pracy z ciałem i umysłem, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej, medytację, szamanizm oraz wiele innych narzędzi i technik transformacji i budzenia ludzkiego potencjału. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Studiuje święte tradycje ludzkości, koncentrując się przede wszystkim na szamańskich tradycjach rdzennych kultur Ameryk oraz Syberii. Przez wiele lat uczyła się i praktykowała, co także czyni w chwili obecnej , z doświadczonymi uzdrowicielami, szamanami, głównie z Ameryki Południowej, Środkowej i Północnej. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomości

Na przestrzeni prawie już 30 lat moich własnych poszukiwań i doświadczeń oraz 25 lat pracy pracy terapeutycznej z ludźmi stworzyłam swoją autorską metodę, którą nazwałam Misterium Ciała i Ducha. Dzielę się nią z ludźmi pomagając im odkrywać ich własny potencjał, zachęcam aby zaczęli żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, cieszyć się życiem we wszystkich jego przejawach, czerpać moc z natury i żyć pełnią życia. Moja praca opiera się głównie na intuicji i podążaniu za procesem. Czerpię inspirację zarówno z klasycznych nurtów, jak i szamańskiego sposobu postrzegania człowieka. Cenię mądrość rdzennych kultur, szczególnie etnicznych plemion Ameryki Południowej i Północnej, które często odwiedzam. Na moją pracę ma także ogromny wpływ ponad dwadzieścia lat praktyki medytacji, głównie w tradycji buddyjskiej, w szczególności Dzogczen.

Zajęcia jogi poprowadzi Magdalena Rzepka – Magda Ta Chwila
JOGĘ praktykuję od 15 lat jest to prawdziwa przygoda i pasja. Na przełomie tych lat poznałam różne ścieżki jogi, gdzie najbliżej mi do metody B.K.S. Iyengar. Uczestniczę w warsztatach jogi i medytacji u cudownych nauczycieli. Joga otworzyła mnie na własny rozwój, na pokonywanie własnych ograniczeń, na nowe smaki życia. Uruchomiła świadomość ciała i oddechu. Jest obecna w moim życiu każdego dnia. Jogę łączę z różnymi warsztatami rozwojowymi, z różnymi formami pracy z ciałem, energią, dźwiękiem co pozwala wzrastać mojej praktyce i mnie samej.
Prowadząc jogę staram się płynąć za aktualną potrzebą uczestników, za tym co w danym momencie nasze ciało, oddech i umysł potrzebuje.
Prowadzę zajęcia jogi, medytacji dynamicznych i relaksacji, masuję misami dźwiękowymi oraz wykonuję hawajski masaż Lomi Lomi Nui.
Mam także przyjemność prowadzić jogę na warsztatach u Agnieszki Sypek Piniak, a w wakacyjnym czasie w pięknych okolicznościach przyrody prowadzę joge na deskch – SUP Yoga.
Moje długoletnie doświadczenie pracy w korporacji pokazało mi jak ważny jest relaks i regeneracja.
Stąd odkryłam swoją pasję do wprowadzania w stan spokoju, oddechu i ukojenia. Uwielbiam ten łagodny wyraz twarzy po zajęciach jogi, medytacji oraz masażu…wtedy jest Ta Chwila…

Ilość miejsc jest ograniczona do 12 , decyduje kolejność zgłoszeń

Miejsce : przepiękny pasjonat w Smołdzińskim Lesie , najpiękniejsze polskie plaże , dzika przyroda

Kiedy : 25 -30 września 2022

Inwestycja w siebie : 2360 zł przy wpłacie zadatku do 31 sierpnia , po tej dacie 2560 zł

zgłoszenia i informacje : sypekwarsztaty@gmail.com

%d blogerów lubi to: