Majańskie Odosobnienie ze Starszyzną z Gwatemali – Naną Mariną, Magdaleną i Rosario 5-7 sierpnia 2022

Zapraszamy na Majańskie Odosobnienie z z rdzennymi przewodniczkami duchowymi i uzdrowicielkami: Nana Marina Cruz, Nana Magdalena Ajcac i Rosario Cruz z plemienia Tz’utujil w Gwatemali znad jeziora Atitlan.

Nana Rosario – przewodniczka duchowa Ajq’iij i uzdrowicielka


Nana Marina Cruz – duchowa przewodniczka starych tradycji, ceremonii ognia, kakao, tytoni, majańskich szałasów potu.Nauczycielka rdzennych języków majańskich. Terapeutka naturalnymi metodami ludowymi. Córka św. p. Taty Pedro Cruz’a, uznanego przewodnika duchowego Tz’utujil. Nana Rosario – przewodniczka duchowa Ajq’iij


Nana Magdalena Ajcac – uzdrowicielka kości, energii pomiędzy duchem i ciałem oraz zajmuje się także duchowym oczyszczaniem.

W trakcie doświadczymy Tradycyjnych Ceremonii Kakao, Ceremonii Ognia, Szałasów Potu. Będziemy uczyć się o Kosmologii Majów Tz’utujil i przejdziemy przez głęboki proces transformacji, powrotu do korzeni, oczyszczenia i ponownych narodzin.

Towarzyszyć nam będzie muzyka na żywo, gdzie gościem będzie multiinstrumentalista Tommy Harevis, zespół Rising Swan oraz Agnieszka Sypek Piniak – pieśniarka i terapeutka. Zachęcamy do wzięcia swoich instrumentów, bębnów, grzechotek.

Poznamy również głębiej Kakao i jego ceremonialną ścieżkę. Przejdziemy przez rdzenny proces przygotowywania tzw. „pokarmu bogów” od początku, krok po kroku, co jest wspaniałą okazją dla tych, którzy już pracują z tą medycyną oraz tych, którzy zaczynają i pragną ją lepiej poznać.

Będziemy uczyć się o najważniejszych lekarstwach tej tradycji, przypominających o istnieniu potężnych sił natury.

Serdecznie zapraszamy!

Na miejscu będą przygotowywane wegetariańskie posiłki przez Marcina Piniaka : https://wegekuchnia.com/https://www.facebook.com/taogotowania

Miejsce: Czarna, Mińsk Mazowiecki – Ośrodek otoczony lasem i dużą przestrzenią, sprzyjającą tego typu pracy.
Czas: od piątku 5 sierpnia do niedzieli 7 sierpnia.
Donacja: 1400 zł/os, 1250 zł za osobę dla par , par czyli dla osób będących w związku, mających wspólny budżet etc

Zadatek: 400 zł
Szczegółowe informacje zostaną podane po zapisie na odosobnienie.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc – konieczne wcześniejsze rezerwacje.

Zapisy: sypekwarsztaty@gmail.com

Pokaż mniej

Sztuka

%d blogerów lubi to: