TYDZIEŃ Z HUMAN DESIGN – POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY 2-7 LIPCA 2022

To specjalne wydarzenie organizowane po raz pierwszy. Skierowane jest do osób, które w eksperymencie HD spędziły już trochę czasu i dysponują podstawową wiedzą Human Desing.

Podczas tego, tygodniowego spotkania, będziemy z tej wiedzy korzystać. W dużo większym stopniu niż dotychczas skupimy się na sobie, naszych uwarunkowaniach, potencjałach i na naszym ciele. O ile będzie to konieczne, przypomnimy sobie wybrane tematy, ale nie one będą najważniejsze. Tym razem najważniejsze będzie pójście w głąb siebie. Zarówno w świat self, czyli własnej konstrukcji, jak i not-self – świat programów i uwarunkowań. Daje to możliwość zagłębienia się w Human Design osobom, które wiedzą już czym jest strategia i źródło autorytetu, doświadczyli zmian jakie zaszły po ich wdrożeniu. Potrafią coś na temat swojego eksperymentu powiedzieć. I co najważniejsze, chcą dotrzeć do głębszych pokładów prawdy zarówno o swojej konstrukcji, jak i uwarunkowaniach stojących na drodze do jej wyrażania. Do tego niezbędna jest szczerość względem samego siebie i z takim nastawieniem wszyscy pojawiamy się na tym wydarzeniu.

Okno na tego typu eksperyment się zamyka. Czas na wieloletnie zgłębianie “kim jestem” się kończy. Co więcej, wyznaczona jest konkretna data. W 2027 wchodzimy w nowy cykl, który na kolejne 400 lat wyznaczy nowe warunki funkcjonowania nas na Ziemi. Wychodzimy z energii kolektywnych budujących ten system a wchodzimy w cykl, w którym dominować będzie energia indywidualna, czego naturalną konsekwencją jest rozpad autorytetów. Na wielu poziomach. I w takich czasach trzeba będzie sobie poradzić. Aby to było możliwe, istotne jest zaufanie do prawdziwego siebie. Z tego bowiem bierze się siła, swego rodzaju „bezczelność” wyrażania tego, kim się jest.

DLACZEGO WARTO?

Na sześć dni przeniesiemy się w miejsce, które wyznaczy nam bezpieczną przestrzeń do nauki, rozmów, doświadczeń, ćwiczeń… Miejsce jest przepiękne, ośrodek położony jest nad jeziorem, jest cisza, spokój i dzika przyroda.

Zmiany na świecie podążają dokładnie w kierunku o którym od samego początku mówił Ra Uru Hu. Warto więc wiedzieć o czym mówił. Co więcej, to jest logiczne, a wiedza jest konkretna. Prowadzący będą dzielili się się swoimi doświadczeniami. Tym przez co sami przechodzili od początku swojej przygody z Human Design. Transformacja trwa latami, ale na każdym etapie tej drogi doświadcza się jej niezwykłości. Niezależnie od “stopnia zaawansowania”.

Powoli wchodzimy w czasy, w których szukanie odpowiedzi na zewnątrz przestaje mieć sens. Nie jesteśmy tu po to, aby ktoś mówił nam “jak żyć”. Dla każdego z nas słowo “żyć” oznacza co innego. Życie zgodne ze swoją konstrukcją HD oznacza życie wyjątkowe. Oznacza wyjście z masy, która jest zhomogenizowana. Oznacza pójście swoją drogą niezależnie, czy się to komuś podoba czy nie. Jednak do tego potrzeba odwagi. I tu z pomocą przychodzi … HD.

Przynosi tę odrobinę zuchwałości niezbędnej do tego, by iść swoją ścieżką. Aby dowiedzieć się kim jestem, nie mogę podążać drogami wydeptanymi przez innych. Owszem na drodze z innymi jest na pewno raźniej. W grupie jest siła. Jednak w grupie nie ma prawdy o mnie. Znalezienie jej oznacza odłączenie się od grupy i podążanie własną ścieżką. W nadchodzących czasach siła grupy będzie wynikała z różnorodności jednostek ją tworzących. Aby więc móc zasilić grupę, należy odkryć swój własny potencjał. Z uwagi na ten fakt zajmiemy się także ciałem. Specjalne sesje ruchowe, koncerty relaksacyjne będą miały na celu dostrzeżenie roli, mądrości naszego ciała, jego możliwości, nawiązania z nim głębszego kontaktu .

Tematy jakie będą poruszane w trakcie warsztatów:

– Human Design Science – inny sposób postrzegania świata, co oznacza, że żyjemy w świecie dualnym – przymierzymy nazwę „dwójświat” dla otaczającej nas iluzji rzeczywistości

– not-self – czy jesteśmy stworzeni do bycia uwarunkowanymi?

– zmienne – czy można poznać przepis na poszerzanie świadomości etapy transformacji

– Co dla nas oznacza rok 2027 – dokąd to wszystko zmierza

WAŻNE: Warto zapoznać się z programem podstawowym prowadzonych przez Tomasza warsztatów, gdyż zakładamy, że uczestnicy będą zaznajomieni z podstawami HD.

Każde warsztaty są inne, uczestnicy mają duży wpływ na ich przebieg. W trakcie trwania warsztatów pracować będziemy na bodygrafach uczestników. Warto ubrać się wygodnie, w stroje które nie będą krępowały ciała.

zapisy i informacje : sypekwarsztaty@gmail.com

Prowadzenie warsztatu :

Agnieszka Sypek Piniak i Tomasz Truszkowski

Informacja o prowadzących :

Tomasz Truszkowski – Po wielu latach poszukiwań sposobów i metod poznania siebie oraz możliwości wykorzystania tej wiedzy, w 2016 roku trafiłem na Human Design. Od tego czasu zajmuję się badaniem HD oraz propagowaniem tej wiedzy. Od samego początku ujęła mnie praktyczna strona tego, o czym HD mówi, czyli możliwości dowiedzenia się w jaki sposób funkcjonować w świecie, aby czuć się na miejscu. Aby być potrzebnym światu w zakresie, który odpowiada moim naturalnym darom i umiejętnościom. Nie da się tego dokonać inaczej niż przez wejście w doświadczanie tego, o czym HD mówi. Taką też decyzję podjąłem 5 lat temu. Od tego momentu nieustająco trwa podróż w której mam możliwość doświadczania coraz częściej swoistego zgrania z otaczającą przestrzenią. Odkrycie, a w zasadzie wdrożenie, strategii i wewnętrznego źródła autorytetu rozpoczęło mój proces transformacji, który trwa po dziś dzień. W dalszym ciągu aktualne jest to, co pojawiło mi się na początku drogi, widzenie świata w coraz większej rozdzielczości – życie w HD.

Agnieszka Sypek Piniak – psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, terapeutka Recall Healing/ Totalna Biologia, terapeutka Ustawień Systemowych, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka. Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą. W swojej pracy łączy wiele metod pracy z ciałem i umysłem, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej, medytację, szamanizm oraz wiele innych narzędzi i technik transformacji i budzenia ludzkiego potencjału. Studiuje święte tradycje ludzkości, koncentrując się przede wszystkim na szamańskich tradycjach rdzennych kultur Ameryk oraz Syberii. Czerpie inspirację zarówno z klasycznych nurtów, jak i szamańskiego sposobu postrzegania człowieka. Ceni mądrość rdzennych kultur, szczególnie etnicznych plemion Ameryki Południowej i Północnej, które często odwiedza. Na jej pracę ma także ogromny wpływ 30 lat praktyki medytacji, głównie w tradycji buddyjskiej, w szczególności Dzogczen. Od 2 lat zajmuje się zgłębianiem Human Design wprowadzając go aktywnie w życie.

Termin: 2 lipca – 7 lipca 2022

Cena: przy wpłacie zadatku do 20 maja 1750 zł po tej dacie 1950 zł

Miejsce: Ośrodek MaPa – Gorło/ Stare Juchy okolice Ełku

%d blogerów lubi to: