PEŁNIA ŻYCIA – WARSZTATY ROZWOJOWE – 6 – 13  WRZEŚNIA 2020- KRETA

ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWE, GŁĘBOKO TRANSFORMUJĄCE WARSZTATY ROZWOJOWE ORAZ JOGĘ NA CUDOWNEJ WYSPIE KRETA. 8 DNI W PRZEPIĘKNYM, ZAPIERAJĄCYM DECH W PIERSIACH MIEJSCU POŁOŻONYM NAD MORZEM EGEJSKIM.

Stań się na powrót Tym, Kim naprawdę Jesteś ! Jest to ZAPROSZENIE w PODRÓŻ do esencji siebie, do bycia autentycznym i obecnym w każdym doświadczeniu, bycia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem a poprzez to do poczucia wewnętrznej wolności, radości życia oraz swojej osobistej mocy. Do życia w zgodzie ze swoim sercem, życia swoja prawdą. Będzie to pełna fascynujących wydarzeń, świadoma podróż z której powrócicie zupełnie odmienieni, wzmocnieni, pełni energii i pasji , gotowi aby dokonać zmian w swoim życiu i realizować swoje najśmielsze marzenia. Serdecznie zapraszam na warsztat, którego intencją jest celebracja życia w wszystkich jego przejawach.

Rozpalanie swojego wewnętrznego ognia, ponowne połączenie ze swoją mocą, pasją i radością życia.

Otworzysz się na wielowymiarowość życia, na wrażliwość, intuicję, mądrość, radość, pasję, autentyczność, na wszystko co sprawia, że jesteśmy ludźmi w pełnym przepływie życia. Wrócisz do zapomnianych marzeń, pragnień i potrzeb, za którymi wciąż tęskni twoje serce, twoja dusza, do tego co nadaje sens Twojemu życiu. OTWORZYSZ SIĘ na NOWE ŻYCIE, w pełnej zgodzie ze sobą.

Nauczysz się nadawać kierunek swojej energii. Będziemy odkrywać siebie na nowo, odzyskiwać swoją moc, transformować to, co potrzebuje potrzebuje transformacji, obejmować i akceptować to, co potrzeba objąć w sobie i zaakceptować, rozpalać swój wewnętrzny Ogień, odkrywać moc naszych uczuć, emocji, naszego umysłu, naszego ciała, naszego ducha.

DZIĘKI UDZIAŁOWI W WARSZTATACH :

WYPOCZNIESZ, ZRELAKSUJESZ SIE, ZREGENERUJESZ SIĘ

NABIERZESZ SIŁ I ENERGII W PIĘKNYCH OKOLICZNOŚCIACH PRZYRODY

ZAPRZYJAŹNIĆ SIĘ ZE SWOIM CIAŁEM

DASZ ODPOCZĄĆ SWOJEJ GŁOWIE

SKONTAKTUJESZ SIĘ ZE SOBĄ I SWOJĄ NAJGŁĘBSZĄ NATURĄ

BĘDZIESZ SIĘ ŚWIETNIE BAWIĆ

NAWIĄŻESZ WSPANIAŁE NOWE ZNAJOMOŚCI

ORAZ DOŚWIADCZYSZ WIELE WIELE WIĘCEJ

Wsparcie grupy oparte na szczerości i wspólnym zaufaniu jest energią jakiej nie uzyskamy pracując indywidualnie, dlatego formuła warsztatu daje nam więcej mądrości, mocy i aktywnego wsparcia oraz unikatową możliwość bezpośredniej konfrontacji i manifestacji naszych osobistych odkryć i przejawień przy pełnej akceptacji formule moich zajęć.Wartością jakiej nie sposób przecenić jest na moich warsztatach jest sama obecność grupy – ludzi otwartych, świadomych i dających sobie wsparcie. Przez lata pracy udało mi się wypracować poziom wzajemnego szacunku i bezpieczeństwa, który uważam za niezbędny w skutecznej pracy z ludźmi.

Kilka opinii uczestników warsztatów:

“Warsztaty wyjazdowe z Agnieszką to niezwykła podróż. Trudno opisać ją słowami, ale tu nie chodzi o słowa i to jest w tym procesie dla mnie najpiękniejsze. Agnieszka stwarza warunki do zaglądania w zakamarki duszy, do przeglądania się w innych uczestnikach jak w lustrze – wszystko to dzięki atmosferze bezpieczeństwa, wolności od oceny i interpretacji. Wszystko to przy akompaniamencie niezwykłej muzyki, instrumentów, zapachów i cudownego głosu Agnieszki. Czuję, że Agnieszka cały czas czuwa nad procesem, podąża za grupą. Czas na warsztatach płynie, wszystko dzieje się tak naturalnie, bez wymuszania, tylko to na co masz gotowość. ”

Ania

“Agnieszka była z nami od początku do końca. Uważna, czująca, wrażliwa, pomocna. W czasie warsztatu przeszedłem przez bardzo głębokie rejony psychiki związane z poczuciem bezpieczeństwa, autonomii, samodecydowania, doświadczeniem energii życiowej, niezaburzonym przepływem energii, relacją do gniewu, relacją z żywiołami. Cieszę się, że było tam tak wiele Pięknych Istot.

Mój szczęśliwie wydobyty na powierzchnie gniew wczesno-dziecięcy został przeżyty i zintegrowany. Zaszła wtedy we mnie jakaś głęboka zmiana, otworzyłem się na nową przestrzeń oraz pierwszy raz w życiu doświadczyłem Bezinteresownej Miłości.

Dziękuje Agnieszko za Twój prezent i za to, że Jesteś. Dziękuje każdemu uczestniczącemu w warsztacie.

Pokój”

Krzysztof Światowy

“Trudno oddać w słowach jak cudowny był to warsztat, postaram się z serca oddać co czuję na kilka dni po jego zakończeniu. Warsztat zaskoczył mnie pod każdym względem. Zaskoczył absolutnie pozytywnie. Przekroczył wszelkie moje wyobrażenia na temat tego jak może wyglądać warsztat pt. “Moc Natury”. Coś kazało mi jechać na ten warsztat. Nikt mi nie polecał, niczego wcześniej nie wiedziałam poza opisem na facebook’u. Moja intuicja zaprowadziła mnie tam, gdzie czekały mnie jakby dla mnie skrojone zajęcia pozwalające wyzwolić i uzdrowić to co skrywane, tłumione, pozwalające poczuć i wyrazić swoją prawdziwą naturę, zatopić się w ciszy, ale i w dźwięcznej radości. Agnieszka poprowadziła warsztaty tak, że każdy uczestnik mógł odczuć, że są one skierowane dokładnie do niego. Osoby, które kochana Agnieszka przyciągnęła na warsztaty to ludzie, bez których ja już nie wyobrażam sobie życia. Serce rośnie ze świadomością, że tak piękni ludzie istnieją. Na kilka dni po warsztacie, jego moc wciąż działa. Wszystko jest niby takie samo, a jednak cudownie inne. Mam znów ochotę zdrowo się odżywiać, mam ochotę obcować z naturą, wsłuchiwać się w wodę i wiatr, wsłuchiwać się w moją prawdziwą naturę. Agnieszko, dziękuję po stokroć. Chcę jeszcze !!!”

Dorota G.

Obecność bez oczekiwań, pełne odczuwanie, bez oceniania, porównywania, otwartość na wszystko co się pojawia, akceptacja siebie w pełni – z całym swoim potencjałem i całą swoją ograniczonością, ze swoim Światłem i Cieniem, w procesie stawania się świadomym. Odkrywając potęgę własnej pierwotnej natury, prawdziwej i niezakłamanej i szukając odpowiedzi na pytanie: “Kim jestem TU i TERAZ?” docierać będziemy do tego miejsca w sobie gdzie jesteśmy naprawdę sobą w połączeniu z pełnią życia, z całym spektrum barw i odcieni jakie ze sobą niesie fakt bycia żywym i świadomym.

W programie warsztatu między innymi:

– integralna praca ze świadomością

–  joga

– taniec, ruch , improwizacja

– praktyka uważności –  mindfulness

– praca z ciałem – świadomość i mądrość ciała

– praca z emocjami

– ustawienia archetypowe

– medytacja – także różne rodzaje medytacji aktywnych

– drama i inne formy ekspresji twórczej

– odkrywania wewnętrznej wolności, radości i kreatywności

– transformacja starych wzorców – praca z przekonaniami

– praca z głosem i dźwiękiem – odkrywanie uzdrawiającej mocy głosu

–  techniki relaksacyjne

– integracja oddechem- praca z oddechem – świadome oddychanie – uwalnianie napięć fizycznych, umysłowych i emocjonalnych poprzez oddech

– ceremonia kakao

Będzie także sporo czasu wolnego na to aby cieszyć się pięknem przyrody

Warsztat prowadzi : Agnieszka Sypek Piniak 

Agnieszka Sypek Piniak – psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, nauczycielka rozwoju osobistego i duchowego, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka . Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą. W swojej pracy łączy wiele metod pracy z ciałem i umysłem, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej, medytację, szamanizm oraz wiele innych narzędzi i technik transformacji i budzenia ludzkiego potencjału. Studiuje święte tradycje ludzkości, koncentrując się przede wszystkim na szamańskich tradycjach rdzennych kultur Ameryk oraz Syberii. Przez wiele lat uczyła się i praktykowała z doświadczonymi uzdrowicielami, szamanami, głównie z Ameryki Południowej, Środkowej i Północnej. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomości. Na przestrzeni prawie 30 lat moich własnych poszukiwań i doświadczeń oraz ponad 20 latach pracy z ludźmi stworzyłam swoją autorską metodę, którą nazwałam Misterium Ciała i Ducha.Dzielę się nią z ludźmi pomagając im odkrywać ich własny potencjał, zachęcam aby zaczęli żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, cieszyć się życiem we wszystkich jego przejawach, czerpać moc z natury i żyć pełnią życia. Moja praca opiera się głównie na intuicji i podążaniu za procesem. Czerpię inspirację zarówno z klasycznych nurtów, jak i szamańskiego sposobu postrzegania człowieka. Cenię mądrość rdzennych kultur, szczególnie etnicznych plemion Ameryki Południowej i Północnej, które często odwiedzam. Na moją pracę ma także ogromny wpływ ponad dwadzieścia lat praktyki medytacji, głównie w tradycji buddyjskiej, w szczególności Dzogczen.

i wracamy 20 czerwca  o 11.40 z Chanii do Warszawy Modlin –  przewoźnik Ryanair

Niektóre osoby będą lecieć do Chanii na Krecie z Irlandii, Anglii i innych krajów Europy. Wszyscy spotkamy się na lotnisku w Chanii i razem pojedziemy autokarem na miejsce.

zgłoszenia i info: sypekwarsztaty@gmail.com

ilość miejsc ograniczona , decyduje kolejność zgłoszeń

data : 6-13 września 2020

inwestycja :   760 Euro

w cenie zawarte są warsztaty, wyżywienie oraz zakwaterowanie

Zaliczka na poczet warsztatu: 250 Euro 

Namiary na konto zostaną podane po uprzednim zgłoszeniu mailowym na adres : sypekwarsztaty@gmail.com

cena nie zawiera biletu lotniczego  )

Każdy kupuje bilet we własnym zakresie

wylatujemy 6 września z Warszawy  o  7.20 z Warszawy Modlin do Chanii na Krecie

i wracamy 13 września o 11.40 z Chanii do Warszawy Modlin –  przewoźnik Ryanair

Niektóre osoby będą lecieć do Chanii na Krecie z Irlandii, Anglii i innych krajów Europy.

Wszyscy spotkamy się na lotnisku w Chanii i razem pojedziemy autokarem na miejsce.

%d blogerów lubi to: