W krainie relacji – Sztuka bycia sobą – 9-12 lipca 2020

„Pamiętaj, że kiedy kogoś spotykasz, jest to święte spotkanie.
Tak bowiem, jak ujrzysz drugiego człowieka, będziesz widział samego siebie, jak go potraktujesz, potraktujesz siebie, jak o nim pomyślisz, pomyślisz o sobie. Nigdy o tym nie zapominaj, bo właśnie w nim znajdziesz albo utracisz samego siebie.”

„Mała księga cudów”

Nasz świat to relacje. Relacje ze sobą, z partnerami, z rodziną, przyjaciółmi, bliskimi i dalszymi ludźmi, ale także relacje z planetą i naturą. Wszystkie są równie ważne i wszystkie wpływają na siebie wzajemnie. Najważniejsze jednak jest uzdrowienie relacji z naszym duchem i ciałem, a także odkrycie relacji w rodzie z którego pochodzimy, ponieważ to właśnie stanowi początek wszystkich innych relacji.

Kiedy mamy otwarte i wrażliwe serce i jesteśmy połączeni ze swoim ciałem wówczas dopiero wtedy możemy mieć możliwość nawiązywania naprawdę głębokich i szczerych relacji z innymi ludźmi i rzeczywistością. Uzdrowić tą pierwotną relację to wnieść do „wspólnego pola” moc autentyczności, twórczy i kreatywny potencjał – otworzyć się na innych. Poznaj siebie – to poznasz drugiego człowieka. Pokochaj siebie – to pierwszy krok.

Połączenia… jesteśmy jak drzewa , połączeni …. z ziemią, z niebem, z innym istotami. Czasem o tym zapominamy, że jesteśmy częścią wszystkiego „Sztuka Bycia Sobą – w krainie relacji”, gdzie będziemy sobie przypominać, eksplorować, doświadczać, uzdrawiać połączenia, relacje…
Dzięki relacjom wzrastamy, uczymy się kochać. Najważniejszą relacją, której odzwierciedleniem jest cała reszta naszych relacji ze światem, to nasza relacja z samym sobą. Warto się temu przyjrzeć.Jest okazja, żeby zrobić to w przyjaznej i bardzo wspierającej przestrzeni.
Podaruj sobie czas dla siebie a doświadczysz jak ten czas poświęcony sobie zaprocentuje jakością twojego życia

Bądź w pełni obecny w swoim własnym życiu .

Jaka jest twoja relacja z samym sobą?
Czy jesteś sobą w relacjach z innymi ludźmi?
Jaka/jaki jesteś naprawdę? Kim Jesteś ?
Jaki jest cel twojego życia?
Czy twoje życie ma głębszy sens?
Czy podążasz za głosem swojego serca?
Czy w pełni realizujesz swój potencjał?
Gdzie jest źródło twojej osobistej mocy i czy jesteś z nim w kontakcie w życiu codziennym?
W jaki sposób zarządzasz swoją energią?
I… dlaczego kontakt z naturą jest taki ważny w kontekście tych wszystkich pytań ?

Tym razem zajmiemy się relacjami – przede wszystkim relacją ze samym sobą, swoim sercem, ciałem, emocjami, umysłem, swoim żeńskim i męskim aspektem oraz relacjami partnerskimi, relacjami rodzinnymi, przyjacielskimi, relacjami z pracą, pieniędzmi oraz oczywiście światem natury , której jesteśmy nieodłączna częścią .

Zapraszam Was w fascynującą podróż w głąb siebie, w podróż, w której możecie ponownie połączyć się ze swoją wewnętrzną Mocą i odkryć prawdziwego siebie. Powrócicie z tej podroży pełni żywotnej energii i pasji, gotowi do dokonania zmian w swoim życiu, tak aby każdego dnia żyć pełnią swoich możliwości i w zgodzie ze swoim Sercem realizować swoje najśmielsze marzenia będąc w twórczej relacji ze sobą, światem i naturą.

w programie warsztatu :

 • przyjrzenie relacjom z nowej perspektywy
 • powtarzające się wzorce zachowań relacyjnych
 • ustawienia systemowe i archetypowe
 • recall healling i genealogia
 • uwalnianie się od starych wzorców – rozpoznawanie podświadomych programów, przekonań i ich transformować- świadome budowanie relacji opartej na prawdzie i w zgodzie ze sobą
 • odkrywanie sposobów korzystania z siły i wyrażania słabości
 • uzdrawianie relacji
 • odkrywanie osobistego potencjału – wewnętrzna wolność, radość i kreatywność
 • odkrywanie relacji z naturą i dlaczego jest ona tak istotna
 • praca z ciałem i emocjami
 • symbolika i cyklicznosć jaka towarzyszy nam w życiu
 • medytacja – także różne rodzaje medytacji aktywnych

Relacja z naturą jest bardzo ważnym aspektem naszego życia. Czy zdajemy sobie z tego sprawę czy nie jesteśmy częścią natury, podlegamy tym samym prawom i procesom. Kiedy jesteśmy od niej oddzieleni, jesteśmy oddzieleni od nurtu życia. Kiedy świadomie łączymy się ze naturą zaczynamy żyć pełnią życia, docieramy do odwiecznej wiedzy, o tym skąd pochodzimy i dokąd zmierzamy, o wielowymiarowości naszego istnienia, o tym , że jesteśmy częścią wszechświata. Natura uczy nas balansu, życia w zgodzie z naturalnym rytmami, cyklami, akceptacji życia we wszystkich jego przejawach, bycia w zgodzie z naszą najgłębszą esencją.

Zapraszam Was do świętowania życia i odkrywania autentycznego siebie, ponownego połączenia ze swoja osobistą mocą w zgodzie z otaczającym nas światem i Naturą.

„Rodzaj natrętnego krążenia wokół „ja, siebie i tego, co moje” nie jest tym samym, co miłość do samego siebie… Kochanie siebie kieruje nas w stronę zdolności do bycia odpornym, wewnętrznego współczucia i zrozumienia, które są po prostu tym, co nazywamy życiem.

Sharon Salzberg, The Force of Kindness”

Na warsztatach postaramy się przede wszystkim dotrzeć do uzdrowienia i połączenia ze sobą. Podzielimy się własnymi doświadczeniami i naszymi doświadczeniami w relacjach. Będziemy szukać tych delikatnych połączeń, czułych miejsc, które sprawiają że możemy komunikować się z poziomu serca.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

zapisy : sypekwarsztaty@gmail.com

Miejsce na warsztacie zapewnia wpłata zadatku w wysokości 350 zł i przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres sypekwarsztaty@gmail.com

konto
Agnieszka Sypek Piniak
30 1140 2004 0000 3802 7665 5168

tytuł wpłaty- relacje

data : 9-12 lipca

miejsce :Piękny ośrodek w Czarnej niedaleko Mińska Mazowieckiego

inwestycja : 500 zł warsztaty plus koszt pobytu 550 zł

Warsztaty zaczynamy 9 lipca o 18.00 przyjazdem i zakwaterowaniem , kończymy 12 lipca obiadem około 13.00 – 14.00 :- )

%d blogerów lubi to: