W krainie relacji – 3-5 kwietnia 2020

Nasz świat to relacje. Relacje ze sobą, z partnerami, z rodziną, przyjaciółmi, bliskimi i dalszymi ludźmi, ale także relacje z planetą i naturą. Wszystkie są równie ważne i wszystkie wpływają na siebie wzajemnie. Najważniejsze jednak jest uzdrowienie relacji z naszym duchem i ciałem, ponieważ to właśnie stanowi początek wszystkich innych relacji.

Kiedy mamy otwarte i wrażliwe serce i jesteśmy połączeni ze swoim ciałem wówczas dopiero wtedy możemy mieć możliwość nawiązywania naprawdę głębokich i szczerych relacji z innymi ludźmi i rzeczywistością. Uzdrowić tą pierwotną relację to wnieść do „wspólnego pola” moc autentyczności, twórczy i kreatywny potencjał – otworzyć się na innych. Poznaj siebie – to poznasz drugiego człowieka. Pokochaj siebie – to pierwszy krok.

„Rodzaj natrętnego krążenia wokół „ja, siebie i tego, co moje” nie jest tym samym, co miłość do samego siebie… Kochanie siebie kieruje nas w stronę zdolności do bycia odpornym, wewnętrznego współczucia i zrozumienia, które są po prostu tym, co nazywamy życiem.

Sharon Salzberg, The Force of Kindness”

Na warsztatach postaramy się przede wszystkim dotrzeć do uzdrowienia i połączenia ze sobą. Podzielimy się własnymi doświadczeniami i naszymi doświadczeniami w relacjach. Będziemy szukać tych delikatnych połączeń, czułych miejsc, które sprawiają że możemy komunikować się z poziomu serca.

Podczas warsztatu w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze doświadczysz:

• świadomej pracy z ciałem , oddechem, emocjami

• odkrywania programów umysłu odnośnie relacji

• uwalniania się od starych wzorców – rozpoznawania podświadomych programów, przekonań i je transformować,

• wielowymiarowości swojego istnienia, otworzysz się na nowe wymiary siebie, odczuwania siebie i innych, świata wokół                                                                                                               • praktyki uważności

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

Miejsce na warsztacie zapewnia wpłata zadatku w wysokości 350 zł  i przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres sypekwarsztaty@gmail.com

konto

Agnieszka Sypek Piniak

30 1140 2004 0000 3802 7665 5168

tytuł wpłaty- relacje

data : 3-5 kwietnia 2020

miejsce :

inwestycja : 850 zł – warsztaty, noclegi, wyżywienie

zapisy : sypekwarsztaty@gmail.com

%d blogerów lubi to: