Zapisane w ciele – ciało – emocje – umysł

2-7.07 2023 Mazury

ZAPISZ SIĘ >

2-7 lipca 2023

Chcesz się dowiedzieć jak twoje emocje wpływają na Twoje wybory i życie ?

Chcesz poznać zależności pomiędzy Twoimi przekonaniami, doświadczeniami a tym jak reaguje Twoje ciało, albo w jakie wchodzisz relacje?

 Zrozumieć, co chce zakomunikować Ci Twoje ciało poprzez bóle, choroby, ciągle powtarzające się sytuacje?

 Zyskać nową świadomość, która stanie się Twoją najlepszą profilaktyką?

 Odwrócić bieg wydarzeń i zacząć żyć swoim życiem, i wreszcie pójść do przodu?

Podczas warsztatów dowiesz się i doświadczysz

 Dlaczego w Twoim życiu powielają się określone schematy.

 Dlaczego wciąż spotykają Cię podobne sytuacje

Dlaczego wciąż wchodzisz w podobne relacje

 Dlaczego masz złe samopoczucie, depresje, dlaczego chorujesz.

Docierać będziemy do wewnętrznych obszarów, które umknęły nam w ferworze życia codziennego, których często nie jesteśmy świadomi. Dowiemy się dlaczego pewne sytuacje w naszym życiu wciąż się powtarzają, co mówią do nas nasze emocje, nasze dolegliwości, nasze choroby, wypadki, dlaczego pewne rzeczy w naszym życiu wciąż się powtarzają, dlaczego nie doprowadzamy do końca pewnych spraw, co nas blokuje i dlaczego przed byciem w pełni sobą i cieszeniem się życiem w jego wszystkich barwach i odcieniach, Odkrywać będziemy wpływ emocji na nasze zdrowie, wybory , relacje. Dowiesz się jaki bagaż emocjonalny dostaliśmy od naszych rodziców w momencie urodzenia i poprzez proste techniki nauczysz się jak zdekodować emocjonalny wydruk rodowy. Uzdrowisz to, co potrzebuje uzdrowienia, pożegnasz to, co nie jest Twoje i Ci nie służy, aby zacząć żyć swoim życiem w zdrowiu i szczęściu.

Będzie to także okazja do poznania swojego ciała na nowo, zaprzyjaźnienia się ze swoim ciałem, zakorzenienia w nim, poznania jego niesamowitych zdolności samouzdrawiania, nauczenia się odczytywania komunikatów płynących z ciała, oraz poznanie praktycznych technik uzdrawiania, energetyzowania, oczyszczania. Przyjrzymy się również zapomnianym częściom nas samych, zepchniętym głęboko do podświadomości, w których kryją się niesamowite skarby, jak i nasze nieuświadomione lęki, programy, które mogą starować z nami z ukrycia

W programie warsztatu :

– integralna praca ze świadomością

– elementy metod uzdrawiania przez świadomość – Totalna Biologia / Recall Healing , Dekodowanie Biologiczne

 – ustawienia archetypowe

 – heksagram narodzin

– koło emocji 

 – taniec, ruch

 – ciało jako instrument świadomości i narzędzie transformacji – świadomość i mądrość ciała

– medytacja – także różne rodzaje medytacji aktywnych ( między innymi dynamiczna Osho )

– odkrywania wewnętrznej wolności, radości i kreatywności

– transformacja starych wzorców – praca z przekonaniami

– techniki relaksacji – integracja oddechem – praca z oddechem – świadome oddychanie – uwalnianie napięć fizycznych, umysłowych i emocjonalnych poprzez oddech 

– medytacje i relaksacji przy dźwięku mis kryształowych, głosie i innych instrumentach

– ćwiczenia psychofizyczne , elementy jogi relaksacyjnej 

Będziemy sobie odpowiadać na następujące pytania :

Czy żyję swoim życiem ?

Czy droga, którą wybrałem w życiu jest zgodna ze mną? 
Czy jestem zadowolony z tego, kim Jestem?
Czy jestem zadowolony z tego jacy ludzie są wokół mnie?
Czy jestem zadowolony z tego, co robię?
Czy jestem zadowolony z tego w jakim kierunku zmierza moje życie ?
Czy czuję, że żyję pełnią życia ?
Jaki sens ma moje życie?
Jakie jest moje powołanie?
Gdzie znajduje się źródło mojej Mocy i jak pozostawać z nim w kontakcie w codziennym życiu?
Skąd się biorą się depresje, brak motywacji i podatność na stres?
W jaki sposób możemy korzystać z własnego potencjału?
Jak odnaleźć swoją drogę?

Jak rozpoznać to, co nas powstrzymuje lub ogranicza i jak sobie z tym radzić? to tylko niektóre z pytań na które będziemy sobie odpowiadać podczas warsztatów.

Wiedza , którą będę się z wami dzielić podczas warsztatów da wam perspektywę wglądu w wydarzenia z przeszłości i teraźniejszości, podniesie waszą świadomość dotyczącą wielu dziedzin waszego życia, roli odgrywanej w filmie zwanym życie, pozwoli na lepsze prowadzenie tego życiowego scenariusza w kierunku najwyższych intencji duszy.

– spojrzenie na całą swoją historię życiową z nowej perspektywy
– odkrycie i zrozumienie powtarzalnych wzorców
– możliwość wyjścia poza automatyczne, nawykowe sposoby reagowania
– możliwość dokonania realnej zmiany scenariusza swojego życia
– odkrycie ścieżki kariery zgodnej ze ścieżką serca

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości. Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Recall Healing /Totalna Biologii oferują inny sposób postrzegania zdrowia i życia. Pomagają zrozumieć, kim naprawdę jesteśmy (z biologicznego punktu widzenia). Są pewnego rodzaju przejściem na nowy poziom świadomości, skokiem kwantowym. Można powiedzieć, że choroba ma sens, znaczenie: pokazuje na zewnątrz to, czego nie jesteśmy świadomi, a co ukrywa się w naszej głębi. Ta nowa świadomość jest naszym wewnętrznym uzdrowicielem. Uświadomienie sobie doznanego urazu psychicznego, doświadczenia związanego z tą traumą to najlepsza droga ku lepszej przyszłości, wolnej od retrospekcji.

Prowadzenie warsztatu: Agnieszka Sypek – Piniak

Agnieszka Sypek – Piniak – psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, konsultantka Recall Healing /Totalna Biologia , terapeutka Ustawień Systemowych, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka. Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą. W swojej pracy łączy wiele metod pracy z ciałem i umysłem, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej, medytację, szamanizm oraz wiele innych narzędzi i technik transformacji i budzenia ludzkiego potencjału. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Studiuje święte tradycje ludzkości, koncentrując się przede wszystkim na szamańskich tradycjach rdzennych kultur Ameryk oraz Syberii. Przez wiele lat uczyła się i praktykowała, co także czyni w chwili obecnej , z doświadczonymi uzdrowicielami, szamanami, głównie z Ameryki Południowej, Środkowej i Północnej. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomości

Na przestrzeni prawie już 30 lat moich własnych poszukiwań i doświadczeń oraz 26 lat pracy terapeutycznej z ludźmi stworzyłam swoją autorską metodę, którą nazwałam Misterium Ciała i Ducha. Dzielę się nią z ludźmi pomagając im odkrywać ich własny potencjał, zachęcam aby zaczęli żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, cieszyć się życiem we wszystkich jego przejawach, czerpać moc z natury i żyć pełnią życia. Moja praca opiera się głównie na intuicji i podążaniu za procesem. Czerpię inspirację zarówno z klasycznych nurtów, jak i szamańskiego sposobu postrzegania człowieka. Cenię mądrość rdzennych kultur, szczególnie etnicznych plemion Ameryki Południowej i Północnej, które często odwiedzam. Na moją pracę ma także ogromny wpływ ponad dwadzieścia lat praktyki medytacji, głównie w tradycji buddyjskiej, w szczególności Dzogczen.

Ilość miejsc ograniczona , decyduje kolejność zgłoszeń

Inwestycja: 2650 zł do 28 maja , po tej dacie 2850 zł

Cena zawiera koszty warsztatu, noclegów i wyżywienia

zapisy i kontakt: sypekawarsztaty@gmail.com 

Miejsce warsztatu to przepiękny ośrodek MaPa położony na Mazurach Garbatych nad samym jeziorem w miejscowości Gorło koło Starych Juch

%d blogerów lubi to: